Jump to content
Sign in to follow this  

About This Club

būvniecības, celtniecības, remontdarbu diskusiju telpa

  1. What's new in this club
  2. Grūti izdomāt ko un kā būtu labāk.. Būtu forši, ja vēl kāds šeit padalītos ar savu viedokli.
  3. biju domājis, ka vate jau ir ieplānota sienu apsiltināšanai - standarta 5cm, nopirkta un jau gaida, kad to atpakos nekādu veco apsiltinājumu vienkārši nav, tāpēc arī ir runa par papildinājumiem, kas šajā gadījumā ir interese tieši par atstarojošo siltumizolāciju, par cik telpas ir neapsiltinātas un palielas, siltums nenoturās tādos parametros
  4. Saulkrastos mainot jumtu mēs plāno jumta vati (bija laikam 7cm) izņēmām ārā un nomainijām pret 15cm vati. Atkarīgs no stāvokļa, bet pārsvarā atbrīvoties no vecās un ielikt pavisam jaunu (vajadzības gadījumā biezāku par iepriekšējo) ir labs variants. Tiesa gan atkarīgs no tava budžeta. Tev esošā vate ir labā stāvoklī? Papildinājums: Ka tik 15cm vietā nebija 20... Vot tagad uz sitiena neatceros.
  5. Par internetu gan neko neesmu dzirdējis, bet dzirdēts, ka reizēm traucējot telefona signālu uzķert. Pats pārbaudijis neesmu, bet neliktos loģiski, ja ražotājs nebūtu par to padomājis un pārdotu preci, kas visā mājā noslāpē telefona signālu vai internetu. 🤔 Es laikam paliktu pie parastās vates izvēles.
  6. Sveiciens. Diskusija konkrēti par apsiltināšanas tēmas atstarojošo siltumizolāciju, kas no vienas puses laminēta ar foliju. Interesē, kā ir ar folija ietekmi, piemēram, uz bezvadu internetu? Ja reiz jau ikdienā reizēm uznāk niķi internetam, tad savas profesijas pārstāvji ir ieminējušies, ka būtu jāpiedomā tieši pie atstarojošās siltumizolācijas izvēles ar folija pārklāju, jo tas varētu bloķēt internetu vēl vairāk. Otrs varētu būt diskusija par pieredzi ar to pašu atstarojošo siltumizolāciju ar laminēto foliju - ir vērts papildināt sienas, griestu un grīdas siltināšanai?
  7.  

×
×
  • Create New...