Jump to content

ReinissB

Biedrs
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

2523 profile views
 1. Pārdodu diezgan svaigu owerwatch profilu, diablo nezinu, kas un kā, jo neesmu spēlējis pats. Cena - 10 eiro. Līmenis owerwatch nav nekāds, nevar pat competetive spēlēt, kas nozīmē, ka nav vēl 25. (Neatceros precīzu līmeni) Skini, nekas tāds baigi nav, varbūt kaut kādas pāris nesvarīgas lietas ir atklātas.
 2. Iespējams varat ieteikt kādu labu vietu, kur internetā apgūt responsive HTML/CSS, PHP utt? Pašlaik zinu tikai teamtreehouse un codecademy. Pirms pāris gadiem codecademy mācijos HTML/CSS, bet esmu sapratis, ka daudz, kas palicis neskaidrs tieši saistībā ar responsive lietām utt, tāpēc gribu nostiprināt to lietu. Kā arī varbūt varat ieteikt secību, kādā mācīties Web developement valodas, lai varētu izveidot pilnvērtīgas mājaslapas? P.S Der arī maksas varianti.
 3. ReinissB

  Eshop

  Manuprāt, tas augšējais noliektais corners bik neiederās. Bet tā ir nice.
 4. Tikai saīsinājums nav baigi labs, par to vajadzētu piedomāt 🤔😀😀
 5. 7/10 patīk gaišā moņa paliknis 😄 Nekas īpašs man nav, bija doma mainīt gandrīz visu nost tajā skaitā monitoru, bet beigās izlēmu, ka nav īsti jēgas un vēlmes. Perifērija: Pele: Bloody V4 Austiņas: HyperX Cloud stinger Klaviatūra: Logitech G103 Paliknis: A4TECH X7 Gaming Kamera kaut kāda galīgi veca Logitech 😄 Pats dators: CPU: I3-4150 GPU: GTX 1050 2GB MB: Gigabyte B85M-DS3H-A RAM: 8GB DDR3 Atmiņa: 931GB Western Digital WDC Un kaņešna Canon MG5550 printeris
 6. Tam zīmētājam esi gatavs arī maksāt, vai būs jāiztiek ar 1 skaistu reputācijas punktu?
 7. FIBA Pasaules kausa’2019 kvalifikācija: Latvija – Melnkalne 19:30 Arēna Rīga
×
×
 • Create New...