Jump to content

blo.b

Biedrs+
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

blo.b last won the day on October 29 2018

blo.b had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

5 Followers

About blo.b

 • Rank
  「ポメロ」
 • Birthday September 2

Recent Profile Visitors

4595 profile views
 1. Thanks. Papildus seanss ielikts.
 2. Iepriekš lietoju Spotify. Pašlaik galvenokārt lietoju Apple Music, jo ir bezmaksas free trial. Ir OK, bet Spotify ir labāks, jo Atbalsta scrobblošanu (tiem, kas nezin ir tāda lieta kā last.fm, kas saglabā informāciju par dziesmām, kuras klausies. Personīgajai statistikai) Ir daudz ātrāks un ērtāks. Lietojot PC app var redzēt ko esi iepriekš meklējis no telefona un ko telefonā klausījies. Ja klausies vienā ierīcē vari switchot uz otru un vice versa. Apple Music Japāņu izpildītāju nosaukumus raksta ar romiešu burtiem, kas man bojā scrobblošanas prieku. Lielāko daļu savas mūzikas es lejupielādēju un klausos izmantojot PLEX, bet tā kā bija problēmas ar scrobbling dēļ jaunā updeita, tad es sāku lietot AIMP, bet tagad šī problēma ir atrisināta. Lietoju ari SoundCloud & BandCamp, bet šīs platformas izmantoju, lai mūziku lejupielādētu. Tieši tagad arī testēju Google Play Music, jo ir tāda forša fīča, ka savu lokālo mūzikas bibliotēku varu augšupielādēt mākonī un klausīties no jebkurienes bezmaksas. Tā kā man ir neierobežots internets un limitēta vieta telefonā, tad šis izklausās pēc perfekta risinājuma.
 3. Ninite - Ļauj lejupielādēt daudz un dažādas aplikācijas vienlaicīgi. Noderīga lieta, ja ir tikko uzinstalēts OS - https://ninite.com/ HaveIbeenPwned - Uzzini vai tava informācija ir tikusi apdraudēta un tikusi publicēta kaut kur internetā hakeru uzbrukuma dēļ. - https://haveibeenpwned.com/ CodeMyUI - Dažādi web elementi iedvesmai, etc. - https://codemyui.com/ OnlineImageCompressor - Samazina fotogrāfiju izmērus cik nu vien var tajā pat laikā būtiski nezaudējot kvalitāti. - https://imagecompressor.com/ Rīki, kas palīdz atrisināt dažādus algebras uzdevumus. - https://www.mathway.com/Algebra ; https://www.tiger-algebra.com/ Unsplash - Bezmaksas HQ fotogrāfijas. - https://unsplash.com/ Medium.com - Platforma, kurā vari lasīt dažādas publikācijas un svarīgus, nozīmīgus stātus par dažādiem tematiem. - https://medium.com/ Sleep Calculator - Miega kalkulators. - https://sleepcalculator.com/
 4. No viena cilvēciņa, kas studē HZFā dzirdēju, ka tur ir iespēja apgūt Korejiešu valodu par maksu. Internetā par to īsti nekādu informāciju nevaru atrast, tāpēc ceru uz jūsu atsaucību. Šis cilvēks pats studē Japāņu valodu, bet Korejiešu valodu mācās papildus. Ja šāda lieta pastāv... Cik tas izmaksā? Cik bieži norisinās nodarbības? Kad būtu optimālais laiks pieteikties? (Saprotu, ka tagad noteikti pievienoties grupai nebūtu prātīgi) @Korijs jautājums vairāk adresēts Tev, bet, ja kādam par šo ir kāda informācija, tad, lūdzu, dalieties ar to. Paldies.
 5. blo.b

  Wam Coin

  un tieši tā tiek veicināts spams. Atbalstām.
 6. 21.06.34-03.11.18.png

  Has pēc nedēļas.

  1. mdaaa

   mdaaa

   Vēl aizmirsi ielikt piemēru,  kur reklamē brīnumlīdzekli, kā pagarināt savu peni par vairākiem cm pāris dienās. 

  2. blo.b

   blo.b

   Tās reklāmas drīzāk rāda pēc interesēm vai arī attiecīgās vietnēs.

 7. until
  https://www.facebook.com/events/1833302340111289/?ti=as
 8. Viens līdz divi gadi, I suppose. Vēlāk privāti nosūtīšu jautājumus. Paldies par pieteikšanos. Būtu cool, ja kopā pieteiktos vismaz pieci cilvēki.
 9. Meklēju cilvēkus, kas ir nesen iegādājušies kādu no Samsung viedtālruņiem vai arī plāno to darīt. Lūdzu, dodiet ziņu, ja paši esat iegādājušies/plānojat to darīt vai arī, ja zināt kādu personu, kas atbilst šim aprakstam. Man ir daži jautājumi.
 10. Paldies par ieteikumiem. Šo to varētu izlasīt.
 11. Atbildam uz šiem diviem jautājumiem un komentāros minam iemeslus kāpēc izvēlamies vienu platformu par labu otrai; kāpēc lietojam vairākas; vai varbūt minam kādu citu platformu un tās lietošanas galveno iemeslu.
 12. Zankyou no Terror Iekš IMDB kādu vakaru meklēju kaut kādu filmu, kas būtu saistīta ar terorismu un atradu šo gabalu. Noskatījos, patika un tā arī sāku skatīties animi.
 13. Virsraksts runā pats par sevi. Minam pirmās redzētās animes nosaukumu un kā pie tās nonācām.
 14. Es jau gaidīju šāda veida jautājumu no tevis. Man personīgi vienmēr ir gribējies būt augstskolā, kurā ir ievērojams campus. Protams, tas var būt problemātiski daudziem, jo jāmēro lielāks ceļš, etc, bet jebkurā gadījumā vienmēr kādam nāksies pielāgoties. Arī pie mums SZFā ir tādi, kas brauc no Skrīveriem un vēl sazin kurienes katru dienu. Man pašam nāktos kratīties no Ķengaraga uz centru un pēc tam izmantot citu transportu (1. tramvaju droši vien), lai nokļūtu campusā. Neskatoties uz to es to vērtēju pozitīvi, jo ir arī iespējams satikties ar draugiem, kuri studē citās fakultātes. Ļoti grūti pašlaik kādu ir satikt, jo visiem vienmēr ir kaut kādas darīšanas fakultātē un tās atrodas tik random vietās. Es domāju, ka ja visus apvienotu vienuviet, tad tā būtu interesanta augstskolas pieredze. Pašam gan tā ies secen, bet nekas. Varbūt vēl izdomāšu studēt Āzijas studijas pēc absolvēšanas. Nu kaut kā tā.
×
×
 • Create New...