Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Šī nav īstā vieta konfliktu risināšanai! Veru ciet šo rakstu, ja nu gadījumā kāds kaut ko nesaprot, rakstat man pm!
 3. cik noprotu, tad serverī ir tie 155 spēlētaji - http://prntscr.com/mv6usn
 4. Mkay tad nosauc kādu serveri kurā apgrozās ap 100~200 cilvēki dienā iekš LV...
 5. Labs vakars vai rīts kad lasi šo. Ir labas gan sliktas ziņas. Sākšu ar sliktām, ar šodienu tiek slēgti divi no mūsu serveriem, tie ir Counter-Strike 1.6 ZM serveris un SA-MP RolePlay. Ņemot vērā to ka serveri nebija īsti aktīvi un spēles pašas par sevi novecojušas mēs administrācija nolēmām slēgt tos serverus. Protams DD2 vēl paliks. Kā arī sestdien šo serveru vietā nāk CS:GO Danger Zone / Survival serveris, serverim būs pagaidām 16. sloti, skatoties pēc aktivitētes tie varētu tikt palielināti. Pagaidām servera modā būs ta, ka serverī uzvarētājs varēs būt tikai viens spēlētājs. Ar laiku izveidosim sqādus / team, reāli varēs būt katrā komandā 3 spēlētāji. Protams serverim būs opcija !sw !gloves utt.. Tas lai padarītu jūsu spēles gaitas interesantākas. Kā arī pie serveru ieteikumiem varēsi ieteikt idejas topošajam serverim vai pat kādus pluginus vēlies redzēt serverī! Serveris tiks atvērts publikai Sestdien 12:00.. Tā kā gaidam ar nepacietību! Runājot par GTA V RP un FS19 serveriem, tie arī ir tapšans procesā, bet ne tik tuvu, domāju ka pēc CSGO servera atklāšanas ķeršos 100% GTA V servera konfigurācijai un tulkošanai! Tas arī viss īsumā! Tiekamies sestdien 12:00! Lai jums jauks vakars/rīts! Mūsu mājaslapa: https://www.moxx.lv/ Serveri: RUST - RUST.MOXX.LV CS DD2 - DD2.MOXX.LV CS:GO - DZ.MOXX.LV Ar cieņu, Hawks.
 6. Pirms apmēram mēneša redzēju latviešu mc serveri ar 300 cilvēkiem :d
 7. Gudri dirst, nav malku cirst! Tas, ka tu nespēlē minecraft, nenozīmē, ka neviens to nespēlē... Atceries, ka tu neesi pasaules "naba", tu esi parasts mirstīgais, kā mēs visi šeit...
 8. Pārdodu videokarti [RX 580 8GB] - Asus Rog Strix Top Edition. Bildes skatīt šeit Piebildīšu, ka videokartei ir radies kluss coil whine. Bet tas nekādīgi neietekmē videokartes jaudu vai veikstspēju. Lietojis esmu pāris mēnešus. Pārdodu, jo man ir vajadzīgi 144 kadri sekundē. Cena: 165 euro / Komplektā saņemsi videokartes kasti, diskus, instrukcijas, viss, kas nāk līdzi kā iegādājoties jaunu videokarti. Par cenu varam vienoties, bet noteikti tie nebūs -15 euro. Sazināties ar mani vari caur discord: hugurris#3553 vai šeit pat forumā pm.
 9. Labdien, Sakarā ar to, ka mācību gads sāk doties uz beigām, vēlējos jau laicīgi apkopot informāciju un sākt jau interesēties par nākošās izglītības iestādes izvēli. Pieņemsim es vēlētos mācīties front-end un back-end web lapu programmēšanu. Kuros tehnikumos Rīgas robežās ( vēlams ) to ir iespējams apgūt? Jau iepriekš pateicos par atbildēm, jo tie būs mani pirmie soļi nākotnē, nezinu nevienu skolu, kur piedāvā programmēšanu sakarīgā līmenī!
 10. Labdien WAM.LV lietotāji, šodien es vēlējos izveidot pamācību, kā izveidot minecraft altus/botus, izmantojot console-client. Tātad, sāksim ar to, ka, ja jums nav uz datora ielādēts winrar, tad to ielādējam te: Windows 32 bit: Links Windows 64 bit: Links Kad tas ir izdarīts, lejupielādējam pašu "console-client" un izvelkam mapīti, kura ir iekšā uz darbavirsmu ( Desktop Console Client: Links Kad mapīte ir uz darbavirsmas, atveram to un ieraudzīsim šādu skatu: Atveram MinecraftClient.ini un login vietā ievadam savu lietotājvārdu, password atstājam, kā ir, gadījumā, ja nav premium, serverip vietā ieliekam servera ip, kurā bots atradīsies un tad saglabājam vailu un veram ciet: Atveram MinecraftClient.exe un varēsim redzēt, ka "bots" ieiet serverī un visticamāk tagad tiek prasīta parole, to ievadam tāpat it kā spēlētu no parastā miencraft un tad dodamies uz vajadzīgo serveri ( ja tāds ir ) ievadot /islands vai /factions u.t.t! Ja viss noies pareizi, tad jāizskatās apmēram šādi: un no sava "īstā" minecraft clienta: Apsveicu, tagad tev ir minecraft console clienta bots un tagad esi "krutākais" serverī! Paldies par uzmanību! Tie, kuri šo jau sen zināja, apsveicu, ir daudzi citi cilvēki, kuri to nezin un mocas liekot uz telefona chatcraft un visādus citus mēslus.
 11. Skaidrs, tad pameklēšu citus variantus internetā, paldies, bet šito paturēšu prātā, gdījumā, ja neatradīšu.
 12. Tā php funkcija arī tam domāta kā caur ssh vari pieslēgties servera konsolei un tad lietojot šo dabūt http://php.net/manual/en/function.ssh2-exec.php Realtime risinājumam gan php nebūs precīzākais risinājums.
 13. Tu laikam nesaprati, ko es domāju! Es domāju, ka to programmu, kuru es palaidu ar "screen -S server ./start.sh" izvadīt php lapā, lai redzētu konsoli real-time.
 14. 1 no variantiem ir : http://php.net/manual/en/function.ssh2-connect.php
 15. Labdien, kā es varētu programmu, kura stāv uz screen manā ubuntu vps serverī uz php lapu?
 16. bans tika piešķirts par to, ko viņš pateica taisnību, jo 100% Kennedy nemet neko hostam.
 17. tāpēc ka jūs piepisaties par visu ko var piepisties un neliekat mieru pārējiem biedriem, jūs abi vienkārši esat degradēti savos gados.
 18. Demo: http://gametracking.ru/game-template/v3/demo/csgo/ Download: https://failiem.lv/u/xuq75jha
 19. DJkikisa

  RP Tēma.

  Lejupielāde: https://failiem.lv/u/9m5kvzak
 20. pēc šī sekoja bans - http://prntscr.com/mhlwbx
 1. Load more activity
×