Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

  1. Earlier
  2. Tak aizveries, ja tu savu dirsu met pa prieksu , tad ari prufo , un tici man es daudz vairak saprotu neka tu - sava maza galvina, vienkarsi ja tu nesaproti uz sitam sistemam dle, man nekas neinterese bezmaksas, vai krievu plug. P.S - da aizveries, ja ir problemas pm jebalniku izdauzisu.
  3. Kopā ar jūsu ienākumiem augsts kredītreitings kredītu apvienošana parādniekiem noteikti palielinās jūsu izredzes saņemt personīgo aizdevumu ar vēlamo procentu likmi un termiņu. Tas ir tāpēc, ka zems kredītreitings liecina par sliktu atmaksas vēsturi, kas liek bankām bažīties par aizdevumu piešķiršanu jums. Tāpēc ir ļoti svarīgi pirms jauna aizdevuma pieteikuma nodzēst visus savus parādus un neapmaksātos kredītkaršu rēķinus.
  4. Startam 2x VPS. Savienoti ar Pterodactyl paneli (manuprāt ērtākais lietošanai), web serveris ir atsevišķi. 16gb ram 6vCPU 500gb ssd network: 1gbps lokācija: germany.
  5. Varēji jau vismaz iedot info ar to cik daudz resursi ir izmantojami.
  6. Hey. Takā man stāv pus nelietots serveris, domāju ko iesākt. Un ienāca ideja, varbūt kāds grib lietot daļēji serveri. lai atvērtu jebkāda tipa, jebkādas spēles serveri. Ja ir cita ideja - dod ziņu, bet pa lielam nedod ziņu ja domā ka pelnīsim lielo piķi ar hostingu, sms pakalpojumiem u.tml (neinteresē, tas nav bizness samierinies). Interesē izveidot kautko kur būtu iespēja pavadīt jautri brīvo la, kad nav ne darba, ne studiju. Ja tev ir ideja, ko varam īstenot un varam kopā sastrādāties, dod ziņu Discord yanyy#6933
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...