Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Tofiks

  Minecraft (HTML/CSS)

  vareji jau full dump te neka nav!
 3. Izmantojot gatavas maltītes un ātrās ēdināšanas ēdienus, nav viegli precīzi zināt, kas ir iekļuvis ēdienā, ko ēdat. Gatavojot ēdienu no nulles, jūs kontrolējat pievienoto tauku, sāls un cukura daudzumu. Izvēloties izmantot garšaugus un garšvielas, nevis sāli, lai pievienotu garšu, kā arī kontrolētu pievienoto tauku daudzumu. Pupiņu un pākšaugu pievienošana vai pilngraudu alternatīvu, piemēram, brūno rīsu, lietošana var palielināt šķiedrvielu saturu ēdienreizēs, un, pievienojot papildu dārzeņus, tiek palielināti vitamīni un minerālvielas.
 4. vesser

  Ziedu dizainere

  Mākslinieciski cilvēki, kuriem patīk strādāt ar rokām un radīt ar ziediem, var gūt lielu gandarījumu par savu darbu. Viņi bieži izmanto savas zināšanas, lai ieteiktu klientiem ziedus, zaļumus un kompozīciju veidus, kā arī izmanto savu māksliniecisko nojautu, lai radītu unikālus dizainus. Ziedu dizaineri var justies lepni, kad klienti novērtē viņu darba rezultātu.
 5. Ieturēties pēc garšīgas maltītes mūsdienās nav lēti, it īpaši, ja pieskaita dzērienu un transporta cenu, lai nokļūtu restorānā. Tāpat cenas arī lielveikalā saldēto pārtikas preču sadaļā kāpj – arī mazajām porcijām! Daudz lētāk iznāks, ja iegādājaties visas sastāvdaļas un paši izveidojat maltītes https://katie.lv/lasis-folija-ar-darzeniem-romantiskam-vakarinam/ mājās. Varat plānot uz priekšu un noskaidrot, kuras sastāvdaļas jums būs nepieciešamas nākamajam mēnesim, kā arī paredzēto ēdienreižu lielumu.
 6. Daudzi pārstrādāti pārtikas produkti ir atņemti no daudzām uzturvielām un pildīti ar piedevām, sāli, cukuru un taukiem. Jums nav nepieciešams grāds uztura jomā, lai zinātu, ka šie pārtikas produkti jums nevar būt noderīgi un nav labākais veids, kā uzmundrināt ķermeni. Vai tev patīk gatavot? Cik bieži jūs gatavojat ēdienu?
 7. nikert

  Ziedu dizainere

  Lai izveidotu ceļu uz floristu dizaineru, ir jādefinē savi mērķi https://www.tavaskola.lv/jauna-e-skolas-tendence-jaunajiem-floristiem/ Mēģiniet atbildēt uz šiem jautājumiem, lai izvirzītu savus mērķus. Vai vēlaties izveidot uzņēmumu vai strādāt par līgumu par ziedu dizaineru? Vai vēlaties izveidot veikalu? Vai jūs varētu koncentrēties uz konkrētiem notikumiem, piemēram, kāzām? Lai uzstādītu savus mērķus, vispirms var būt nepieciešams iemērkt kājas. Kad esat izpētījis dažādus aspektus, varat viegli sasniegt savus mērķus.
 8. nikert

  Ziedu esence

  Lietojot ziedu esenci, mērķis nav norīt vai absorbēt īstā auga ekstraktu, lai gūtu labumu no tā fitoķīmiskajiem savienojumiem. Ziedu esences atbalstītāji uzskata, ka visām dzīvajām būtnēm ir sava enerģija (ko sauc arī par frekvenci vai vibrāciju). Katra zieda īpašā enerģija ir iespiesta atšķaidītajā šķidrumā. Ziedu esences lietotājs gūst labumu, absorbējot šo enerģiju. Tādējādi ziedu esences darbojas enerģētiski, nevis bioķīmiski.
 9. himmert555

  Ziedu dizainere

  Ziedu dizaineri strādā floristu veikalos, pārtikas preču veikalos un citos veikalos, kuros ir ziedu nodaļas. Viņi strādā ar klientiem, lai pieņemtu pasūtījumus dažādiem gadījumiem vai pirkumiem uz vietas. Šī joma var sniegt gandarījumu radošiem cilvēkiem ar dizainu, taču tajā ir arī daudzas nepilnības, kas jāņem vērā.
 10. himmert555

  Ziedu esence

  Ziedu esences jeb ziedu aizsardzības https://mazoekspertuskola.lv/ziedu-pozitiva-ietekme-uz-berniem/ līdzekļi ir uzlējumi, kas pagatavoti no auga ziedošās daļas. Saules mērcēšanas process jeb zieda vārīšana ūdenī atspoguļo zieda enerģijas nospiedumu. Tātad, atšķirībā no ēteriskajām eļļām vai augu līdzekļiem, kuru sastāvā ir no augiem iegūtas fizikālas vielas, zieda esencē nav fiziskas zieda daļas, ir tikai tā dziedinošā vibrācija. Un katram ziedam ir atšķirīga dziedinošā kvalitāte.
 11. vesser

  Ziedu esence

  Dažreiz terminu ziedu esence var sajaukt ar terminu ēteriskā eļļa. Tomēr šīs divas veselības aprūpes metodes faktiski ir diezgan atšķirīgas viena no otras. Atšķirībā no ēteriskajām eļļām, ziedu esences ir bez smaržas. Lai gan ēteriskās eļļas satur fiziskas vielas, kas iegūtas no augiem, ziedu esencēs nav fizisku augu materiālu.
 12. vesser

  Patīk gatavot?

  Sveiki. Vai tev patīk gatavot? kādu ēdienu tev patīk gatavot?? Ļoti iespējams, ka jūsu virtuvē radītais ēdiens būs daudz veselīgāks nekā lielveikalos atrodamie pārstrādātie pārtikas produkti. Tāpat jūs varat nodrošināt, ka tajā ir mazāk kaloriju un tie ir vairāk barojoši nekā ēdieni, kas tiek pasniegti restorānos un ātrās ēdināšanas vietās.
 13. https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !
 14. https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !
 15. Verifpro.net - paypal, ebay, stripe, banks, crypto, docs and more! Follow channel https://t.me/Verifpro_accounts to get more info
 16. vesser

  kopīgojiet receptes

  Kopīga gatavošana un kopā pavadītais laiks virtuvē, baudot sarunas, dod iespēju apstāties un pievērsties vienkāršām lietām. Ir pierādījies, ka pārdomāta gatavošana ir meditatīva pieredze, un šī koncentrēšanās ļauj jums izbaudīt mirkli un jūsu attiecības.
 17. nikert

  kopīgojiet receptes

  Labs rīts. Es tikko pabeidzu gatavot brokastis, haha Btw, ēdiena gatavošanas cienītājiem es varu ieteikt pārbaudīt jaunas receptes WorldRecipes.eu/lv Receptes Jūs vēlaties pagatavot garšīgu ēdienu, kas neradīs cilvēkiem medicīniskas briesmas. Tāpēc, protams, tu grasies uzturēt savas gatavošanas vietas tīras un kārtīgas. Pat nenojaušot, tas novedīs pie tā, ka jūs ikdienā uzkopjat savu virtuvi.
 18. vesser

  kopīgojiet receptes

  Sveiki. Vai jūs varat dalīties ar mani ar dažām interesantām un jaunām receptēm! Man patīk gatavot dažādus ēdienus, btw!
 19. Izvēloties dažādus aizdevuma nosacījumus, varat atrast to, kas vislabāk atbilst jūsu īstermiņa un ilgtermiņa budžetam. Vispārīgi runājot, privātpersonu aizdevuma termiņš ir no 12 mēnešiem līdz 84 mēnešiem. Ja meklējat zemāko iespējamo maksājumu, izvēlieties ilgāku termiņu.
 20. nikert

  personīgie aizdevumi

  Personīgie aizdevumi var būt saistīti aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi ar nodevām un soda sankcijām, kas var palielināt aizņēmuma izmaksas. Dažiem aizdevumiem ir nodošanas maksa no 1 līdz 6 procentiem no aizdevuma summas. Maksas, kas sedz aizdevuma apstrādi, var tikt iekļautas aizdevumā vai atņemtas no aizņēmējam izmaksātās summas. Daži aizdevēji iekasē priekšapmaksas sodus, ja samaksājat atlikumu pirms aizdevuma termiņa beigām. Pirms pieteikšanās pārskatiet visas maksas un soda sankcijas par visiem privātajiem aizdevumiem, kurus apsverat.
 21. vesser

  personīgie aizdevumi

  Privātpersonu aizdevuma līdzekļus var izmantot vairākiem mērķiem, tostarp parādu konsolidācijai, medicīniskiem izdevumiem un . Tas var būt labs risinājums, ja jums ātri nepieciešami līdzekļi — daži aizdevēji var iemaksāt līdzekļus jūsu kontā jau nākamajā darba dienā. Turklāt vidējās likmes parasti ir zemākas nekā dažiem citiem parāda veidiem, piemēram, kredītkartēm.
 22. Tak aizveries, ja tu savu dirsu met pa prieksu , tad ari prufo , un tici man es daudz vairak saprotu neka tu - sava maza galvina, vienkarsi ja tu nesaproti uz sitam sistemam dle, man nekas neinterese bezmaksas, vai krievu plug. P.S - da aizveries, ja ir problemas pm jebalniku izdauzisu.
 23. Kopā ar jūsu ienākumiem augsts kredītreitings kredītu apvienošana parādniekiem noteikti palielinās jūsu izredzes saņemt personīgo aizdevumu ar vēlamo procentu likmi un termiņu. Tas ir tāpēc, ka zems kredītreitings liecina par sliktu atmaksas vēsturi, kas liek bankām bažīties par aizdevumu piešķiršanu jums. Tāpēc ir ļoti svarīgi pirms jauna aizdevuma pieteikuma nodzēst visus savus parādus un neapmaksātos kredītkaršu rēķinus.
 24. Startam 2x VPS. Savienoti ar Pterodactyl paneli (manuprāt ērtākais lietošanai), web serveris ir atsevišķi. 16gb ram 6vCPU 500gb ssd network: 1gbps lokācija: germany.
 25. Varēji jau vismaz iedot info ar to cik daudz resursi ir izmantojami.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...