Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Passaprotami,bet man vajag sakumam kautko sakumam, neko ipasi still nevajag.!
 3. Domāju arī šeit būs tas pats, kāpēc šeit ir jādara viss pa lēto, Krievijā telegram ir number 1 thing, un domājams arī bizness tur notiek. Šeit par kapeikām arī neviens nestrādās, katram savs laiks, un katram maksas ir individuālas. Bet nu jārēķinas, ja gribi, maciņš plaši vaļā jāver. Ja gribi pa lēto - skaties tutorials, un fiverr apskaties noteikti kāds kautko tur pa lēto dara, kautko ķap lap salipini kopā no vairākiem DEV, un būs pa lēto.
 4. Esmu sazinajies ar krievijas parstavjiem, es nesaprotu vinus, vini par parastu dle uzstadisanu prasa 280 EUR, ko es personigi pats varu izdarit. :D tad talak nav par ko runat. ar 9 x cilvekiem , visi prasa uzreiz samaksu, un caur kreisajiem telegram botiem guaranted, lidz ar to negribas nemties, appisis. xD
 5. DLE tehniķi tev jāmeklē ir krievalodīgajos saitos, jo tur viņš ir topā. Vai arī no Latvijas cilvēkus, kuri strādā krievijas tirgū.
 6. ir daudz programmas kur to var realizet bez prasmem pat, daudz pamacibas utml.
 7. Sveiki mekleju dle tehniki, kas vairak saprot / spej atrast pareizos pluginus, saprot no dle sistemas, un iespejams ari ar kodesanas prasmem ( lai iespejaamibas pec varetu izskatu mainit ) P.S / sry / via phone , ty bro .
 8. meen, šis ir cilvēks, kurš neko pats nedara. jau has bij pilns ar viņa "Help me" topikiem. es saprotu, ja tu pajautā 1 reiz ko tādu, bet kapēc ir jājautā katru reizi no jauna viens un tas pats?
 9. Nav jau obligāti jāmāk. Bet nu bezmaksas tikuntā neviens neko nedarīs. Fiverr - ja man kautko vajag pats ņemu tur. Daudz dažādu radošu cilvēku.
 10. Bet a kam tev vispār kaut ko sākt, ja tu pat basic lietas ar photoshop nemāki? tik pat labi uz Molberta uzzīmē sev to visu....
 11. ieej Fiverr, tur pa lēto dabūsi 20-25$. Šeit meklējot dabūsi dārgākus variantus :)
 12. Sveiki vai varat man izveidot prieks youtubes bildes 3 1 kad ieej joutube stav uzraksts un fona atels 2 vnk avatars 3 tads ka reklama kad youtube skaties vidiku vienmer kkada bildite paradas sakuma, bet veletos ar savu uzrakstu war game!
 13. Demo: Šeit Lejupielāde: https://failiem.lv/u/3t4wm2xe9
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...