Jump to content

Guru

Biedrs+
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

2150 profile views
 1. Neteiktu, ka baigi labā un neteiktu, ka interesē latviešu filmas (no tevis nosauktajām esmu redzējis tikai svingerus un mammu, es tevi mīlu), bet šī man likās diezgan interesanta. Tiesa gan skatījos sen atpakaļ, bet iespaids palicis labs.
 2. Vērts pieminēt, ka Sons of Anarchy ir arī sava veida turpinājums. Seriāls notiek pēc SoA Jax laika un ir par Mayans MC klubu. Mayans MC.
 3. Sons of Anarchy / Anarhijas dēli, (2008 - 2014) ŽANRS: Noziedzība, drāma, trilleris LOMĀS: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Ron Perlman IMDB vērtējums: 8.6/10 SERIĀLA ANOTĀCIJA: Sons of Anarchy motociklistu klubs nodarbojas kā ar legāliem biznesiem, tā arī ar nelegāliem. Motociklistu klubs ir izgājis cauri ieročiem, narkotikām, bandu kariem un vēl daudz ienaidniekiem, kuri cenšas atbrīvoties no SoA kluba. Esošais kluba prezidents Clay vēlās visas lietas kārtot asiņaini un tiecas pēc lielas naudas, turpretī Jax (kluba VP) cenšas klubu novirzīt pareizajās sliedēs, lai parūpētos, ka klubam vēl ir nākotne. SKATĪTĀJA KOMENTĀRS: Nesen noskatījos šo seriālu vēl vienu reizi. Joprojām uzskatu to par savu mīļāko seriālu. Man patīk atmosfēra, kas izveidoa seriālā. Iekšējie konflikti un dilemmas ar ko saskarās Jax. Seriālā arī iekļauta pareizā humora deva, kas pasniegta pareizajos brīžos. Patīkami, ka motociklistu klubs, kas nodarbojas ar nelegālām lietām attēlots labi - starp viņiem netrūkst arī dīvainu cilvēku un slimu cilvēku. Neviens tur nav nemirstīgs un neviens nav ideāls.
 4. Daudz nav ko teikt. Overwatch un Diablo 3. Konts nav bijis citu cilvēku rokās. Cena: 15 eiro. Sazināties caur pm forumā.
 5. Ja ir vēlme uzmeklēt krakotus pluginus, ir daži forši plugini ar kuriem backgroundu viegli noņemt. Agrāk izmantoju Topaz Remask. Ja pašam jātaisa daudz renderi, tie plugini ietaupa laiku un nav baigā ķēpa, ja backgrounds nav vienā krāsā.
 6. Oh boy... Kas lai to atceras... Pavisam pirmās varētu būt pirms 15 gadiem pa TV - Inuyasha un One Piece. Kad internetā sāku skatīties - Golden Time perhaps. Nejauši ongoingā uzķēru to anime un sāku aktīvi pievērsties skatīšanai.
 7. * Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta); Mārtiņš, 20 gadi, Rīga. * Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos) Par hobiju nosauktu tikai vienu lietu - makšķerēšanu. Brīvajā laikā mēdzu spēlēt biljardu, ziemā slidot un jebkurā gadalaikā mīlu aliņu. * Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt - * Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī) No programmēšanas nav ne mazākās saprašanas. Kādus 7-8 gadus atpakaļ sāku izmantot photoshop, esmu mazliet izmantojis after effects. Pārvaldu AutoCAD un sketchup. Plānos iemācīties 3ds max. * Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē) Pēdējā laikā arvien mazāk un mazāk saista, palicis tikai league of legends (pāris gadi pavadīti) un warframe brīvākos brīžos. * Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele) Dell Insipron 7577 (i7-7700HQ, 1050TI, 8GB, 1TB + 128GB), lētas Tracer austiņas un Razer basilisk pele. * Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit? @wueue parādija. Ja forums aizies, plānoju dalīties ar zināšanām dažādākajas lietās (ieguldīt saturā, lai raitāk rit foruma augšana) un atrast sarunbiedrus kādām tēmām. * Piebildes, komentāri, novēlējums. laimīgu jauno gadu.
 8. Guru

  Hosts ?!

  Pāris gadus atpakaļ nomainīju parastu web hostu uz Digital Ocean. Neko sliktu nevar pateikt, viss strādā perfekti.
 9. Tik tikko dabūju 210 jaunas misijas.
 10. Man nekas kruts. Laptops: CPU: Intel i7-7700HQ GPU: GTX 1050Ti RAM: 8GB SSD: 128GB HDD: 1TB Perifērijas: Mouse: Razer Basilisk Headset: Cheapo tracer austiņas Tik žēl, ka man modelis bez izgaismotas klaviatūras. Spēlēju LoL un warframe, skatos filmas un ļoti reti padarbojos ar PS vai 3D.
 11. Spēlmaņu saraksts, varam pievienot op.gg linku, savu ranku un serveri. [EUNE] VODKA IS MY LOV3 (unranked) - http://eune.op.gg/summoner/userName=VODKA IS MY LOV3 Kārtējo sezonu biju gold 5, bet pirms kāda laika dabūju banu un tagad mēģinu paspēt atkal dabūt skinu un zelta rāmīti.
 12. Grūti izdomāt ko un kā būtu labāk.. Būtu forši, ja vēl kāds šeit padalītos ar savu viedokli.
 13. Saulkrastos mainot jumtu mēs plāno jumta vati (bija laikam 7cm) izņēmām ārā un nomainijām pret 15cm vati. Atkarīgs no stāvokļa, bet pārsvarā atbrīvoties no vecās un ielikt pavisam jaunu (vajadzības gadījumā biezāku par iepriekšējo) ir labs variants. Tiesa gan atkarīgs no tava budžeta. Tev esošā vate ir labā stāvoklī? Papildinājums: Ka tik 15cm vietā nebija 20... Vot tagad uz sitiena neatceros.
×
×
 • Create New...