Jump to content

hugurris

Biedrs
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hugurris last won the day on November 9 2018

hugurris had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About hugurris

 • Birthday 05/01/2000

Recent Profile Visitors

6317 profile views
 1. Par cik plāna ir iegādāties citu peli, gribu pārdod esošo. Esošā ļoti labi kalpojusi, Pats par sevi HyperX produkti ir labā kvalitātē. HyperX Pulsefire FPS pele: Pixart 3310 sensors un četras (4) DPI izvēles presets, izcila precizitāte visās FPS spēlēs (400-3200 DPI); Komfortabls, ergonomisks peles dizains ar slip-resistant grip; Viegla kā spalva - 95g; Sešu (6) pogu pele ar ļoti atsaucīgiem Omron slēdžiem/ pogām; Lielas peles pēdiņās/ slidas vienmērīgai kustībai. HyperX FURY S Pro (Medium) paliknītis: Precīza optiskā pele, kas savienota pārī ar precīzu virsmu; Bezšuvju šuvju sašūšana; Blīvi austa virsma precīzai optiskai izsekošanai; Komforts un stabilitāte. Materiāls: Audums / Izmērs: 360mm x 300mm BILDES: https://files.fm/u/qfazj7tb CENA: 35€ + omniva apmaksā pircējs (Kopā: 37.88€)
 2. Pārdodu videokarti [RX 580 8GB] - Asus Rog Strix Top Edition. Bildes skatīt šeit Piebildīšu, ka videokartei ir radies kluss coil whine. Bet tas nekādīgi neietekmē videokartes jaudu vai veikstspēju. Lietojis esmu pāris mēnešus. Pārdodu, jo man ir vajadzīgi 144 kadri sekundē. Cena: 165 euro / Komplektā saņemsi videokartes kasti, diskus, instrukcijas, viss, kas nāk līdzi kā iegādājoties jaunu videokarti. Par cenu varam vienoties, bet noteikti tie nebūs -15 euro. Sazināties ar mani vari caur discord: hugurris#3553 vai šeit pat forumā pm.
 3. Serverim veiksmīgi veikts mapes restartes & Wipe. - Palielināta mape un citādāks izskats. - Pārejam globāli, jaunā mājaslapa: https://rustevo.com/forum
 4. Sveiks, Korijs! Jā, serveris ir zem .lv domēna vārda, uzskatu, ka dēļ domēna vārda nemainās publikas piesaiste & auditorija. Mūsdienas mēs gandrīz visi protam lasīt informāciju angļu valodā. Es gribēju balstīt uz LV domēna vārdu, tādēļ, ka ārzemnieki neizmantos mājaslapu vai neies ar domēna vārdu serverī - viņi izmantos specifisku servera ip. (vispārējā rust kopienā) Viņiem īsti ir vienalga, kāds serverim ir domēns.
 5. Gribu Jums noreklamēt savu izveidoto spēles portālu & 'RUST' spēles kopienu - Community. Pirms kāda laika sāku interesēties par RUST spēli un to serveriem, pēc kā nolēmu, ka es vēlos veidot pats savu RUST serveri un Latviešu spēlētāju bāzi tajā. Projekta sākuma posmā īsti nesanāca kā gribējas un zināšanas uz to brīdi arī bija, praktiski - nekādas. Lēnu garu sāku pa vakariem apgūt servera pluginu konfigurēšanu un servera uzturēšanu/ izveidi uz OXIDE jeb tagad UMOD bāzes. Nu jau ir pagājis kāds laiks un esmu spējis izveidot spēlējamu, tai pašā laikā interesantu serveri. Tātad, vairāk par serveri un to konfigurāciju: Serverim ir uzstādīta 'UMod' modifikācija. Praktiski, serveris ir Modded Vanilla+ ar papildus pluginiem, lai padarītu spēles grūto režīmu uz ko mazliet vieglāku. ✱ Spēļu servera konfigurācija: ✧ Servera tips: Vanilla+ ✧ Resources Gather rate: Default ✧ Stack size: Improved | x3 ✧ Crafting rate: 30% ātrāks ✧ Smelting rate: 30% ātrāks ✧ TRIO ONLY | Sadarbība ar citām komandām ir pilnībā aizliegta, pēc pirmā brīdinājuma tiks piešķirts liegums serverim. ✧ NO GRIEFING! ✧ Diena ir ilgāka par nakti ✧ Padarīts mazliet labāks AIRDROPS un laiks saīsināts. Drops krītīs laika intervālā 80 minūtes - 160 minūtes. ✧ Servera MAP wipe notiek ik pa 2 nedēļām. BP(Blueprint) wipe ik pa mēnesim. ✱ Servera IP: 194.19.248.123:28015 (Lai pievienotos serverim, ingame spied 'F1' un ieraksti konsolē 'connect 194.19.248.123:28015' vai arī sameklē serveri pēc nosaukuma iekš 'MODDED' sadaļas - 'Rustevo') Cita informācija par projektu: ✱ Mājas lapas adrese: https://rustevo.lv/ & https://rustevo.com/forum ✱ Seko mums STEAM grupā: https://steamcommunity.com/groups/rustevocommunity ✱ Pievienojies mūsu sarunu serverim: [discord] ✱ Ja vēlies mani atbalstīt, tad vari to izdarīt, nobalsojot par mums - topsitos. Būšu ļoti pateicīgs! #1 (Rust-Servers), #2 (Rust-Servers INFO) #3 (TOP.IEEJ), #4 (WOS) /Gribu arī pateikt to, ka serverim tiek meklētas izpalīdzīgas rokas, servera kontrolēšanas jomā/
 6. Lielisks raksts! Izlasot rakstu, tagad saprotu kur ir manas kļūdas un kā viņas izlabot pēc iespējas veiksmīgāk.
 7. Wpoints, WAMpoints, Wkapeikas, WAMkapeikas, WAMonētas
 8. Bet klausies, ideāla ideja! Atbalstu!
 9. * Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta); Kristiāns, 18 gadi, Saldus raj. * Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos) Studēju Ceļu būvi - ceļu būvtehniķis. Kad absolvēšu mācību iestādi, domāju, ka mainīšu izglītības virzienu, jo saprotu to, ka īsti nevēlos saistīt savu dzīves rutīnu ceļu nozarē. Ik pa brīvam brīdim ieguldu laiku un zināšanas savā topošajā spēles projektiņā. * Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt Kādreiz kad aktīvi nodarbojos ar cīņas sportu - Judo, piedalījos daudz un dažādās sacensībās, līdz pat Latvijas čempionātam. Godam izcīniju Sudraba medaļu. * Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī) Īsti atzīstama prasme vai bagātīgā zināšana ap programmēšanu nav, bet šo to vēl protu izdarīt. Iekš grafikas izstrādes jomas, šo to protu, sākot ar vienkāršiem logotipiem un beidzot ar kādu servera banneri. * Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē) * Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele) Par spēlēm - kādas es spēleju un par maniem dzelžiem vari uzzināt pirmajā postā, šeit. * Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit? Tika saņemts īpašais ielūgums no saimnieka, @DJkikisa. Iespēju robežās centīšos papildināt foruma saturu, ar sev interesējošām lietām. * Piebildes, komentāri, novēlējums. Priekā!
 10. Adiņa: Infraskew (Lightly Dark) 'Ādiņa nav 'default', bija veiktas izmaiņas' Bilde: Bildites Lejupielādēt: FIVEM (Infraskew) (1.67MB)
×
×
 • Create New...