Jump to content
  • 0
blo.b

Aptauja: Mūzikas Streaming

Streaming service of choice  

7 members have voted

  1. 1. Kuru streaming servisu Tu abonē? (iespējami vairāki atbilžu varianti)

    • Spotify
    • Apple Music
    • Tidal
      0
    • Google Play Music
      0
    • Deezer
      0
    • Pandora
      0
    • Prime Music
      0
    • cits - minam, lūdzu, komentāros.
      0
    • Nevienu / klausos bezmaksas.
  2. 2. Kuru (-as) no piedāvātajām platformām Tu izmanto? (iespējami vairāki atbilžu varianti)

    • Spotify
    • Apple Music
    • Tidal
      0
    • Google Play Music
      0
    • Deezer
      0
    • Pandora
      0
    • YouTube
    • BandCamp
    • SoundCloud
    • MixCloud
      0
    • Prime Music
    • cits - minam, lūdzu, komentāros.
      0
  3. 3. Ja abonējat kādu no streaming servisiem, tad, lūdzu, atzīmējiet vai izmantojat studentu atlaides, pretējā gadījumā atzīmējiet atbilžu variantu 3.

    • Maksāju pilnu cenu.
    • Maksāju lētāk, izmantojot piedāvātās studentu atlaides.
    • Neabonēju nevienu no servisiem.


Question

Atbildam uz šiem diviem jautājumiem un komentāros minam iemeslus kāpēc izvēlamies vienu platformu par labu otrai; kāpēc lietojam vairākas; vai varbūt minam kādu citu platformu un tās lietošanas galveno iemeslu.

 

Edited by wueue
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Spotify - Main apps.

SoundCloud - Ne tik pazīstamiem artistiem un dziesmām or kuras nav @spotify un arī btw tiek abonēts SoundCloud GO

YouTube - Home pie TV pieslēdzos or caur X BOX.

Izmantotu spotify visu laiku, tikai dēļ tā ka liekas parocīgāks, that is - ja būtu visas dziesmas un artisti kurus meklēju, bet no ser, sou switchoju. 

Taču dizaina ziņā esmu par SoundCloud. 

Edited by enygma

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 1

Iepriekš lietoju Spotify. Pašlaik galvenokārt lietoju Apple Music, jo ir bezmaksas free trial. Ir OK, bet Spotify ir labāks, jo

  1. Atbalsta scrobblošanu (tiem, kas nezin ir tāda lieta kā last.fm, kas saglabā informāciju par dziesmām, kuras klausies. Personīgajai statistikai)
  2. Ir daudz ātrāks un ērtāks.
  3. Lietojot PC app var redzēt ko esi iepriekš meklējis no telefona un ko telefonā klausījies.
  4. Ja klausies vienā ierīcē vari switchot uz otru un vice versa.
  5. Apple Music Japāņu izpildītāju nosaukumus raksta ar romiešu burtiem, kas man bojā scrobblošanas prieku.

Lielāko daļu savas mūzikas es lejupielādēju un klausos izmantojot PLEX, bet tā kā bija problēmas ar scrobbling dēļ jaunā updeita, tad es sāku lietot AIMP, bet tagad šī problēma ir atrisināta.

Lietoju ari SoundCloud BandCamp, bet šīs platformas izmantoju, lai mūziku lejupielādētu.

Tieši tagad arī testēju Google Play Music, jo ir tāda forša fīča, ka savu lokālo mūzikas bibliotēku varu augšupielādēt mākonī un klausīties no jebkurienes bezmaksas. Tā kā man ir neierobežots internets un limitēta vieta telefonā, tad šis izklausās pēc perfekta risinājuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...