Jump to content

KalashaLv

Biedrs
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2911 profile views
 1. meen, šis ir cilvēks, kurš neko pats nedara. jau has bij pilns ar viņa "Help me" topikiem. es saprotu, ja tu pajautā 1 reiz ko tādu, bet kapēc ir jājautā katru reizi no jauna viens un tas pats?
 2. Bet a kam tev vispār kaut ko sākt, ja tu pat basic lietas ar photoshop nemāki? tik pat labi uz Molberta uzzīmē sev to visu....
 3. Follow Senpai Kikisa

  1. Scrubs

   Scrubs

   https://t.me/pump_upp

  2. Scrubs

   Scrubs

   https://t.me/pump_upp

 4. Lai profils nestāv bez postiem un bez aktivitātes, nolēmu padalīties ar vienu, ļoti noderīgu lietiņu, ko iemācījos nesen. Pieņemsim, ka tev ir php 5.6 uzinstalēts uz XAMPP un tu vēlies uzmest sev ipb 4.x, kurš prasa php 7.x versiju, lasi pamācību uzmanīgi! Pirms sāksim, mums ir jānolādē jaunāka php versija un jāsakonfigurē tā. Jaunu php versiju vari lejupielādēt spiežot ŠEIT Bet pirms lādē kaut ko, atrodi savu īsto versiju, kuru vēlies lejupielādēt un meklē kur ir rakstīts "Thread safe". **Atceries jauno php versīju iemest blakus vecajai php mapei, bet ar nosakumu (php7.x) * X vietā versīja. Atveram jaunās versījas php.ini failu. (ja tas neparādās tev kā php.ini, visbiežāk fails ir saglabāts, kā "php.ini-development", vienkārši nodzēs -development. Atrodam rindiņu ;extension_dir = "ext" un nodzēšam priekšā esošo semikolu ( ; ). Tālāk, mums ir vajadzīgs lai apache pieņem jauno php versīju. Atveram XAMPP paneli un pretī Apache spiežam pogu Config Atveram failu httpd-xampp.conf Faila pašā apakšā pievienojam šo kodu (Neaizmirstam visās trīs vietās nomainīt jaunās versijas mapes nosaukumu.) ScriptAlias /php7.x "C:/xampp/php7.x" <Directory "C:/xampp/php7.x"> AllowOverride None Options None Require all denied <Files "php-cgi.exe"> Require all granted </Files> </Directory> INFO: Tu vari pievienot vairākas versījas, sekojot šiem soļiem! Tagad mēs varam pievienot pēdējās rindas failā httpd-xampp.conf pievieno šo kodu, faila apakšā, kas pievienos mapes, kuras strādās uz jaunās versijas. <Directory "C:\xampp\htdocs\projekts1"> UnsetEnv PHPRC <FilesMatch "\.php$"> SetHandler application/x-httpd-php7.x Action application/x-httpd-php56 "/php7.x/php-cgi.exe" </FilesMatch> </Directory> <Directory "C:\xampp\htdocs\projekts2"> UnsetEnv PHPRC <FilesMatch "\.php$"> SetHandler application/x-httpd-php7.x Action application/x-httpd-php56 "/php7.x/php-cgi.exe" </FilesMatch> </Directory> Pēdējas kods būs porta izveide. Pievieno kodu faila pašā apakšā Listen 8888 <VirtualHost *:8888> UnsetEnv PHPRC <FilesMatch "\.php$"> php_flag engine off SetHandler application/x-httpd-php7.x Action application/x-httpd-php56 "/php7.x/php-cgi.exe" </FilesMatch> </VirtualHost> INFO: Neaizmirsti nomainīt visur savas jaunās php versijas mapes nosaukumu!
×
×
 • Create New...