Jump to content

CMNTS

Biedrs
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

CMNTS last won the day on February 16 2019

CMNTS had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About CMNTS

 • Birthday 05/19/2002

Recent Profile Visitors

2921 profile views
 1. Šī nav īstā vieta konfliktu risināšanai! Veru ciet šo rakstu, ja nu gadījumā kāds kaut ko nesaprot, rakstat man pm!
 2. Gudri dirst, nav malku cirst! Tas, ka tu nespēlē minecraft, nenozīmē, ka neviens to nespēlē... Atceries, ka tu neesi pasaules "naba", tu esi parasts mirstīgais, kā mēs visi šeit...
 3. Labdien, Sakarā ar to, ka mācību gads sāk doties uz beigām, vēlējos jau laicīgi apkopot informāciju un sākt jau interesēties par nākošās izglītības iestādes izvēli. Pieņemsim es vēlētos mācīties front-end un back-end web lapu programmēšanu. Kuros tehnikumos Rīgas robežās ( vēlams ) to ir iespējams apgūt? Jau iepriekš pateicos par atbildēm, jo tie būs mani pirmie soļi nākotnē, nezinu nevienu skolu, kur piedāvā programmēšanu sakarīgā līmenī!
 4. Labdien WAM.LV lietotāji, šodien es vēlējos izveidot pamācību, kā izveidot minecraft altus/botus, izmantojot console-client. Tātad, sāksim ar to, ka, ja jums nav uz datora ielādēts winrar, tad to ielādējam te: Windows 32 bit: Links Windows 64 bit: Links Kad tas ir izdarīts, lejupielādējam pašu "console-client" un izvelkam mapīti, kura ir iekšā uz darbavirsmu ( Desktop 😞 Console Client: Links Kad mapīte ir uz darbavirsmas, atveram to un ieraudzīsim šādu skatu: Atveram MinecraftClient.ini un login vietā ievadam savu lietotājvārdu, password atstājam, kā ir, gadījumā, ja nav premium, serverip vietā ieliekam servera ip, kurā bots atradīsies un tad saglabājam vailu un veram ciet: Atveram MinecraftClient.exe un varēsim redzēt, ka "bots" ieiet serverī un visticamāk tagad tiek prasīta parole, to ievadam tāpat it kā spēlētu no parastā miencraft un tad dodamies uz vajadzīgo serveri ( ja tāds ir ) ievadot /islands vai /factions u.t.t! Ja viss noies pareizi, tad jāizskatās apmēram šādi: un no sava "īstā" minecraft clienta: Apsveicu, tagad tev ir minecraft console clienta bots un tagad esi "krutākais" serverī! Paldies par uzmanību! Tie, kuri šo jau sen zināja, apsveicu, ir daudzi citi cilvēki, kuri to nezin un mocas liekot uz telefona chatcraft un visādus citus mēslus.
 5. Skaidrs, tad pameklēšu citus variantus internetā, paldies, bet šito paturēšu prātā, gdījumā, ja neatradīšu.
 6. Tu laikam nesaprati, ko es domāju! Es domāju, ka to programmu, kuru es palaidu ar "screen -S server ./start.sh" izvadīt php lapā, lai redzētu konsoli real-time.
 7. Labdien, kā es varētu programmu, kura stāv uz screen manā ubuntu vps serverī uz php lapu?
 8. Paldies, galīgi neieraudzīju šo postu "Skripti" sadaļā... Laikam acis beidzot pierē būs jāpaņem. 😶
 9. Forši, ka šādas lietas paliek vienkāršākas un īsāks kods jālieto. Kā būtu, ja vajadzētu izvilkt status, kā pieņemsim http://prntscr.com/mg1heu un http://prntscr.com/mg1hk6 ?
×
×
 • Create New...