Jump to content

vesser

Biedrs
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Izmantojot gatavas maltītes un ātrās ēdināšanas ēdienus, nav viegli precīzi zināt, kas ir iekļuvis ēdienā, ko ēdat. Gatavojot ēdienu no nulles, jūs kontrolējat pievienoto tauku, sāls un cukura daudzumu. Izvēloties izmantot garšaugus un garšvielas, nevis sāli, lai pievienotu garšu, kā arī kontrolētu pievienoto tauku daudzumu. Pupiņu un pākšaugu pievienošana vai pilngraudu alternatīvu, piemēram, brūno rīsu, lietošana var palielināt šķiedrvielu saturu ēdienreizēs, un, pievienojot papildu dārzeņus, tiek palielināti vitamīni un minerālvielas.
 2. vesser

  Ziedu dizainere

  Mākslinieciski cilvēki, kuriem patīk strādāt ar rokām un radīt ar ziediem, var gūt lielu gandarījumu par savu darbu. Viņi bieži izmanto savas zināšanas, lai ieteiktu klientiem ziedus, zaļumus un kompozīciju veidus, kā arī izmanto savu māksliniecisko nojautu, lai radītu unikālus dizainus. Ziedu dizaineri var justies lepni, kad klienti novērtē viņu darba rezultātu.
 3. vesser

  Ziedu esence

  Dažreiz terminu ziedu esence var sajaukt ar terminu ēteriskā eļļa. Tomēr šīs divas veselības aprūpes metodes faktiski ir diezgan atšķirīgas viena no otras. Atšķirībā no ēteriskajām eļļām, ziedu esences ir bez smaržas. Lai gan ēteriskās eļļas satur fiziskas vielas, kas iegūtas no augiem, ziedu esencēs nav fizisku augu materiālu.
 4. vesser

  Patīk gatavot?

  Sveiki. Vai tev patīk gatavot? kādu ēdienu tev patīk gatavot?? Ļoti iespējams, ka jūsu virtuvē radītais ēdiens būs daudz veselīgāks nekā lielveikalos atrodamie pārstrādātie pārtikas produkti. Tāpat jūs varat nodrošināt, ka tajā ir mazāk kaloriju un tie ir vairāk barojoši nekā ēdieni, kas tiek pasniegti restorānos un ātrās ēdināšanas vietās.
 5. vesser

  kopīgojiet receptes

  Kopīga gatavošana un kopā pavadītais laiks virtuvē, baudot sarunas, dod iespēju apstāties un pievērsties vienkāršām lietām. Ir pierādījies, ka pārdomāta gatavošana ir meditatīva pieredze, un šī koncentrēšanās ļauj jums izbaudīt mirkli un jūsu attiecības.
 6. vesser

  kopīgojiet receptes

  Sveiki. Vai jūs varat dalīties ar mani ar dažām interesantām un jaunām receptēm! Man patīk gatavot dažādus ēdienus, btw!
 7. vesser

  personīgie aizdevumi

  Privātpersonu aizdevuma līdzekļus var izmantot vairākiem mērķiem, tostarp parādu konsolidācijai, medicīniskiem izdevumiem un . Tas var būt labs risinājums, ja jums ātri nepieciešami līdzekļi — daži aizdevēji var iemaksāt līdzekļus jūsu kontā jau nākamajā darba dienā. Turklāt vidējās likmes parasti ir zemākas nekā dažiem citiem parāda veidiem, piemēram, kredītkartēm.
×
×
 • Create New...