Jump to content
Sign in to follow this  

About This Club

automašīnu tehniskās ķibeles un to risinājumi, diskusijas par dažādām inovācijām, detaļu un aksesuāru tirgus placis

 1. What's new in this club
 2. Sveiki, uzņēmuma vārda pārdodu labas, lietotas ziemas riepas, cenās sakot no 15 eur, un cenas atkarīgas no protektora dziļuma, un riepas stāvokļa. Par riepu pieejamību, rakstīt šeit pat komentāros, vai privātajā ziņā. Laba cena garantēta.
 3. Pārdod BMW Oriģinālos R16 diskus, 8Jx16 h2. Skrūvju loks 5x120. Virsū stāv 225/70 R16 augstā profila riepa. Komplekta (4gab) cena 120eur.
 4. Garāžas plača nosaukumu un garāžas nr. lūdzu.
 5. BMW E90, 2.0d, 2005.g, 120kw, MPack. Nobraukums: 372000km. Braucu jau vairāk kā divus gadus
 6. BMW 320 D 2.0 . Sirdī vājš dzinējs ar 116 Hp, bet kā ikdienas mašīna ekonomiska. Plānots nočipot, lai mazliet ātrāk kustas. Ar šo mašīnu braucu jau 2 gadus, bet no rūsas ne smakas( ja neņem 2 maziņus punktiņus rūsas ).
 7. Tēma, lai atrādītu pārējiem, ar kādiem auto spēkratiem pārvietojamies, pastāstītu ko sīkāk par parametriem, kas labs ir iekšā, un kādi plāni uz priekšdienām, lai uzlabotu jau esošo braucamrīku. Pievieno foto ar savu automašīnu ar detalizētāku informāciju. Hyundai Tucson, 2005. gada, 2.0 dīzelis Derētu nomainīt sajūga komplektu un svaigāku akumulatoru.
 8. Varu pateikt ka Evukuvators šiem ir labs.
 9. [PLUSI] Ko vajaga to sataisa [MĪNUSI] Mēdz vienkārši pazust. Mēdz arī pazust un nesamakstāt. Bet mēdz arī atkal parādīties un samaksāt. Vecā lapā kaut kad būs dead. Jaunā: https://skac.lv/
 10. Autoserviss "Skanstes autocentrs" - http://www.skanstesautocentrs.lv Rīga (Skanste), Skanstes ielā 3 [PLUSI] Ja runa ir par detaļu pasūtīšanu ar Skanstes autocentrs starpniecību, tad ir samērā lēti - mazs uzcenojums, bet, kā jau saka, tad lētāks nenozīmē labāks, lai gan, ja runa ir par primitīvākām detaļām, tad kāpēc gan ne. Arī padarītā darba uzcenojumi nav diez ko lieli. [MĪNUSI] Mēdz būt aizmāršīgi - piesaki rindu, paši izdomā, piemēram, atsevišķās sestdienās dažādu iemeslu dēļ nestrādāt, bet dažus klietnus aizmirst apzvanīt, tiek norunāts pārcelt vēl uz nedēļas nogali, un smejies vai raudi, bet tāda pati situācija. Reizēm noteiktais plānoto auto remontdarbu izpildes laiks neatbilst ne tikai par stundām, bet pat dienām - remontdarbi mēdz iekavēties, rezerves daļu sagādāšana tāpat. Tēma paredzēta atsauksmju sniegšanai par konkrēto servisu.
 11. Autoserviss "Draivs" - http://draivs.lv Rīga (Ķengarags), Lokomotīves ielā 46A [PLUSI] Savulaik ir dzīti divi autiņi uz autoservisu "Draivs", kur noteikti jāuzslavē veikto auto remontdarbu ātrums - piesaki rindu, ja ir kas nopietnāks veicams, ja sezonāli sīkumi, kā, piemēram, riepu maiņa, tad pat bez rindas; sataisīs visu laicīgi un liekas diennaktis nemarinēs. Paveiktie darbiņi samērā kvalitatīvi, neatceros, ka būtu bijušas situācijas, kurās pēc veiktajiem remontdarbiem būtu aizdomas par apviršu darbu. Serviss rūpējas par savu publisko tēlu; lai arī sīkums, toties logotipu un dažādu pašizdomātu akciju reklāmas nolūkos arī viņiem netrūkst. [MĪNUSI] Ja tiek sūtītas detaļas ar servisa starpniecību, tad samērā liels uzcenojums. Var jau vienmēr attaisnoties ar to, ka tiek iepirktas dārgākas un kvalitatīvākas detaļas, bet nu salīdzinoši ar konkurentiem te ir cipariņš uz augšu. Protams, detaļas vienmēr jau var pats iegādāties un piegādāt servisam, bet paši meistari nerekomendē šādu praksi, ja runa ir par ko nopietnāku - kļūdīties pasūtījumā arī nav patīkami. Tēma paredzēta atsauksmju sniegšanai par konkrēto servisu.
 12.  

×
×
 • Create New...