Jump to content

root

Biedrs
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Domāju arī šeit būs tas pats, kāpēc šeit ir jādara viss pa lēto, Krievijā telegram ir number 1 thing, un domājams arī bizness tur notiek. Šeit par kapeikām arī neviens nestrādās, katram savs laiks, un katram maksas ir individuālas. Bet nu jārēķinas, ja gribi, maciņš plaši vaļā jāver. Ja gribi pa lēto - skaties tutorials, un fiverr apskaties noteikti kāds kautko tur pa lēto dara, kautko ķap lap salipini kopā no vairākiem DEV, un būs pa lēto.
  2. Nav jau obligāti jāmāk. Bet nu bezmaksas tikuntā neviens neko nedarīs. Fiverr - ja man kautko vajag pats ņemu tur. Daudz dažādu radošu cilvēku.
  3. ieej Fiverr, tur pa lēto dabūsi 20-25$. Šeit meklējot dabūsi dārgākus variantus :)
  4. Principā nepieciešams pie esošās sistēmas izveidot klāt sekojošo: - Stripe apmaksa (Only stripe) - DirectAdmin konts izveidojas uzreiz pēc apmaksas. - Trial vissiem plāniem, lai suspendo uzreiz pēc 7 dienām (no admin puses jāvar labot) - Soļu pirkums, ievadam domēnu, izvēlamies plānu - maksājam - lietojam. Nepieciešams one-click login, no klienta puses, un administrācijas pusē - terminate, suspend, create. Piedāvājumus sūtam privātā vēstulē (tiks slēgts līgums), bez līguma nav iespējams.
×
×
  • Create New...