Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Pašlaik jaunākais pieejamais chats ar drošības labojumiem Lejupielāde: https://failiem.lv/u/tf4ndwsh
 3. Last week
 4. Earlier
 5. Navesengelis

  Help me (laptop)

  Pasai ligzdai apskaties vai nav parluzis viducis plates puse jo sim ligzdam ta ir slimiba.
 6. Trixx

  Kur mācīties?

  Nuuu, nav jau problēmu pačekot googlē vai youtubē video kā kas taisās un pārbaudīt ar savām rociņām kā tas viss darbojas. Nu, bet pārsvarā jau labāk youtube izmantot un tad pašam mēģināt un saprast, kas ko dara. ))
 7. theFOUR

  Minecraft [HTML+PSD]

  Simpātisks dizains.
 8. DJkikisa

  Help me (laptop)

  Nu 1. Kur var būt vaina ir vainu lādētājs vai barošanas ligzda.
 9. Pushers

  Help me (laptop)

  Help - https://www.youtube.com/watch?v=shOpcr-Abm8
 10. feesar

  Old School Rust

  Here we go, yet another Rust server ad. But be not deceived, it's not regular Rust server. Running on DevBlog 116 (2016) version, when it still wasn't that overstuffed and resource hungry (so yeah, even your potato PC will be able to run it). Server wipes every two weeks with blueprints being wiped every month. To play on our server, you will need an older version of Rust client which you can either download at https://osrust.eu/ or get one yourself using a Steam console (guide on how to do it can be found on our discord: https://discord.gg/gDX3Dcj) Features: Blueprint system - blueprint fragments Resource gather - x2 Resource stacks - 5k Ammo stacks - 100 Crafting time - 50% faster Smelting time - 50% faster Teleport to players and base Events - AirDrop, Heli, Meteor The day lasts 55 min, while night only 5 min (let's be honest, no one likes night) Map size - 2000 Team size - solo/duo/trio It requires that you own the game on Steam in order to play on our server, we do not support piracy.
 11. DJkikisa

  Divi battle.net profili (overwatch un wc3)

  Tādas spēles nav ir Warcraft III
 12. Tiek tirgoti divi overwatch acc, vienā ir 60 (platīns) līmenis ar pāris legendary skiniem. Otrs profils ir pilnībā svaigs, 15 vai 14 līmenis un Warcraft 3(gan frozen throne, gan reign of chaos. Lai varētu spēlēt multiplayer). Par abiem 30$ Sentai Genji skins, McCree Gangster skins, Shrike Ana skins, un daudzi citi.
 13. ReinissB

  Pārdodu owerwatch un diablo 3

  Pārdodu diezgan svaigu owerwatch profilu, diablo nezinu, kas un kā, jo neesmu spēlējis pats. Cena - 10 eiro. Līmenis owerwatch nav nekāds, nevar pat competetive spēlēt, kas nozīmē, ka nav vēl 25. (Neatceros precīzu līmeni) Skini, nekas tāds baigi nav, varbūt kaut kādas pāris nesvarīgas lietas ir atklātas.
 14. Mr.SliDerS

  WAM.LV ir Atpakaļ.

  Kur tie laiki. :D
 15. Cilvēks.

  Kur mācīties?

  https://www.udemy.com/
 16. DJkikisa

  Kur mācīties?

  https://learn.shayhowe.com/advanced-html-css/ Vari palasīt šo
 17. ReinissB

  Kur mācīties?

  Iespējams varat ieteikt kādu labu vietu, kur internetā apgūt responsive HTML/CSS, PHP utt? Pašlaik zinu tikai teamtreehouse un codecademy. Pirms pāris gadiem codecademy mācijos HTML/CSS, bet esmu sapratis, ka daudz, kas palicis neskaidrs tieši saistībā ar responsive lietām utt, tāpēc gribu nostiprināt to lietu. Kā arī varbūt varat ieteikt secību, kādā mācīties Web developement valodas, lai varētu izveidot pilnvērtīgas mājaslapas? P.S Der arī maksas varianti.
 18. Totalimus

  CSS

  Termiņš beidzies.
 19. DJkikisa

  Noklausies šo!

  Gopnik style aka #HardBass #russianhardbass
 20. DJkikisa

  BLACK FRIDAY 2018, 23. NOVEMBRIS.

  https://www.euronics.lv/jaunumi/21881/tikai-3-dienas-melna-izpardosana
 21. inadatequate

  Popcorntime

  Caur vlc ļauj vienmēr, man pašam sāka lagot, tikai caur vlc. Un viss būs čotka. Tu zini, ka laižot caur vlc, popcornam fona jabūt vaļā
 22. hugurris

  [Reklāma] Rustevo - Rust Community

  Serverim veiksmīgi veikts mapes restartes & Wipe. - Palielināta mape un citādāks izskats. - Pārejam globāli, jaunā mājaslapa: https://rustevo.com/forum
 23. DJkikisa

  BLACK FRIDAY 2018, 23. NOVEMBRIS.

  Plānoju iespējams ieķert: https://vueschool.io/plans
 24. Horvātis

  BLACK FRIDAY 2018, 23. NOVEMBRIS.

  Labrāt visi gaidīti. Spicē Tommy Hilfiger veikalā. Black friday'ā būs atlaides 20% un 30% atlaides drēbēm.
 1. Load more activity
×