Jump to content
Sign in to follow this  
Guru

Sons of Anarchy / Anarhijas dēli

Recommended Posts

Sons of Anarchy / Anarhijas dēli, (2008 - 2014)

f4PM3GN.png

ŽANRS: Noziedzība, drāma, trilleris

LOMĀS: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Ron Perlman

IMDB vērtējums: 8.6/10

SERIĀLA ANOTĀCIJA:

Sons of Anarchy motociklistu klubs nodarbojas kā ar legāliem biznesiem, tā arī ar nelegāliem. Motociklistu klubs ir izgājis cauri ieročiem, narkotikām, bandu kariem un vēl daudz ienaidniekiem, kuri cenšas atbrīvoties no SoA kluba. Esošais kluba prezidents Clay vēlās visas lietas kārtot asiņaini un tiecas pēc lielas naudas, turpretī Jax (kluba VP) cenšas klubu novirzīt pareizajās sliedēs, lai parūpētos, ka klubam vēl ir nākotne.

SKATĪTĀJA KOMENTĀRS:

Nesen noskatījos šo seriālu vēl vienu reizi. Joprojām uzskatu to par savu mīļāko seriālu. Man patīk atmosfēra, kas izveidoa seriālā. Iekšējie konflikti un dilemmas ar ko saskarās Jax. Seriālā arī iekļauta pareizā humora deva, kas pasniegta pareizajos brīžos. Patīkami, ka motociklistu klubs, kas nodarbojas ar nelegālām lietām attēlots labi - starp viņiem netrūkst arī dīvainu cilvēku un slimu cilvēku. Neviens tur nav nemirstīgs un neviens nav ideāls.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vērts pieminēt, ka Sons of Anarchy ir arī sava veida turpinājums. Seriāls notiek pēc SoA Jax laika un ir par Mayans MC klubu.

Mayans MC.

02Un2Cv.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...