Jump to content
Sign in to follow this  
acme

Header zimetajam

Recommended Posts

Lugums vai kads var uzimet labu hederi ziemasvetku nosakanai, zils tonis

width: 950px;

height: 150px;

Uzraksts privati

KKo lidzigu sim uzrakstu privati, pagaidam neatklasu visiem!

Zimetajam bus no manas puses reputacija 🙂

header.png

Edited by acme
  • Haha 1
  • Facepalm 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sāksim jaunā forumā ar noteikumu punkta izildi par korektu nosaukumu tēmām, nevis pilnīgs random Sveiki.. Un tu soli vienmēr reputāciju visur palielināt tam, kurš uzzīmēs darbu..

Quote

Edits ir, jauns forums bet atieksme no kory ka hasa, kapec tu nevari but adekvats un nepiebremzet ar so postosanu, uzdrukatu savu neertibu pret to ka es kadam uzdavinatu reputaciju ka uzime man darbu, reali tev ko skauz vaj ka? Beigsu disktet jo sita nav topika kur to darit.

Sacepies ne pa tēmu, manuprāt, jo gribēju uzsvērt to, ka mēģināsim būt korektāki jaunajā forumā, izpildot tik primitīvu prasību, kā tēmas nosaukums atbilstoši saturam, kas palīdz atrast nepieciešamos materiālos, izmantojot meklēšanas rīkus, uzreiz norāda uz saturu, kā arī vienkārši ir acīm tīkami, nevis "sveiki", "plz help" u.tml. Par reputācijas solīšanu tam, kurš izstrādās darbu Tev vajadzētu izteikt rājienu, jo Tu solīji pēc darba veikšanas reputāciju palielināt viņam visos ierakstos, tagad esi to izteikumu izdzēsis. Nevarēju neatbildēt, jo esi rediģējis savu sākotnējo ierakstu, lai citi nepārprot. 

Edited by Korijs
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Korijs said:

Sāksim jaunā forumā ar noteikumu punkta izildi par korektu nosaukumu tēmām, nevis pilnīgs random Sveiki.. Un tu soli vienmēr reputāciju visur palielināt tam, kurš uzzīmēs darbu..

Edits ir, jauns forums bet atieksme no kory ka hasa, kapec tu nevari but adekvats un nepiebremzet ar so postosanu, uzdrukatu savu neertibu pret to ka es kadam uzdavinatu reputaciju ka uzime man darbu, reali tev ko skauz vaj ka? Beigsu disktet jo sita nav topika kur to darit.

  • Facepalm 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, acme said:

Edits ir, jauns forums bet atieksme no kory ka hasa, kapec tu nevari but adekvats un nepiebremzet ar so postosanu, uzdrukatu savu neertibu pret to ka es kadam uzdavinatu reputaciju ka uzime man darbu, reali tev ko skauz vaj ka? Beigsu disktet jo sita nav topika kur to darit.

Viņš manuprāt ir visadekvātais šajā forumā. :D

  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, ReinissB said:

Tam zīmētājam esi gatavs arī maksāt, vai būs jāiztiek ar 1 skaistu reputācijas punktu? 

Bus bus samaksa. To privat var apspriest sampim pietiks ka ari alum ar. Bet darbam nav jabut pokiz

  • Facepalm 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...