Jump to content
Sign in to follow this  
Korijs

Blindspot / Aklā zona

Recommended Posts

BLINDSPOT / AKLĀ ZONA, 2015-

original.jpg

ŽANRS: Spriedze - Noziedzība - Drāma

LOMĀS: Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson

IMDB vērtējums: 7,5/10

SERIĀLA ANOTĀCIJA:

Visa aizsākums ir nezināmas izcelsmes somas atrašana Ņujorkas Taimskvērā, kur tās saturā atrodas tetovēta sieviete bez atmiņas un ar īpatnēju uzvedību. Laika gaitā tiek atklāts, ka viņas tetovējumi ir atbildes uz nākotnē neparedzētiem noziedzības notikumiem, lai gan kā izrādās arī pati pārstāv teroristu organizāciju. Laika gaitā viņa papildina FBI kolektīvu.

FBI kolektīvu pārstāv kupls kolēģu skaits, kas attēlo galvenās lomas, katram esot ar savām rakstura īpatnībām un problēmām. Seriālā notiek cīņa, lai aizsargātu nevainīgos un sodītu vainīgos, bet nereti nav jādodās pakaļ teroristam, ja tas pats var atnākt pakaļ uz biroju. Katra sezona ir kā jauns sākums pret maz zināmo ļaunumu, kas mīt apslēptās noziedzīgajās organizācijās.

Ik pa laikam uzvirmo savstarpējo attiecību kadri no romantiskiem mirkļiem līdz konfliktiem. Ieņemtie amati nav mūžīgi, norit dažādu pārstāvēto slepeno aizsardzības organizāciju pārstāvju maiņa, kas ietekmē gaisotni ne tikai FBI kolektīvā, bet arī cīņā pret terorismu kopumā. Nereti aizsargātājs ne vienmēr būs patiess pret savējiem. Rodas situācijas, kuras ir kā miglā tītas "aklajā zonā"..

VIDEO IESKATS:

SKATĪTĀJA KOMENTĀRS:

Seriālu skatos jau 4. sezonu. Patīk sižetu radošums, piedāvājot gan nopietnas, gan ar humoru piesātinātas sērijas. Seriālā galvenās lomas atveido kuplāks skaits aktieru, tāpēc ir interesanti pavērot ne tikai dažus, bet katru individuāli. Papildus piesaista nelielā mistērijas pieskaņa ar nezināmo tetovējumu atrisināšanu, daudzveidīgie kolektīva kolēģu raksturi un mainīgie seriāla iznākuma virzieni. Interesanti, ka pastāv vairāk kā viena aizsargājošā iestāde, bet papildus visādas slepenās savienības, kas vienlaikus cīnās pret terorismu, gan mēdz likvidēt savējos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...