Jump to content
Sign in to follow this  
himmert555

Ziedu dizainere

Recommended Posts

Ziedu dizaineri strādā floristu veikalos, pārtikas preču veikalos un citos veikalos, kuros ir ziedu nodaļas. Viņi strādā ar klientiem, lai pieņemtu pasūtījumus dažādiem gadījumiem vai pirkumiem uz vietas. Šī joma var sniegt gandarījumu radošiem cilvēkiem ar dizainu, taču tajā ir arī daudzas nepilnības, kas jāņem vērā.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lai izveidotu ceļu uz floristu dizaineru, ir jādefinē savi mērķi https://www.tavaskola.lv/jauna-e-skolas-tendence-jaunajiem-floristiem/ Mēģiniet atbildēt uz šiem jautājumiem, lai izvirzītu savus mērķus. Vai vēlaties izveidot uzņēmumu vai strādāt par līgumu par ziedu dizaineru? Vai vēlaties izveidot veikalu? Vai jūs varētu koncentrēties uz konkrētiem notikumiem, piemēram, kāzām? Lai uzstādītu savus mērķus, vispirms var būt nepieciešams iemērkt kājas. Kad esat izpētījis dažādus aspektus, varat viegli sasniegt savus mērķus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mākslinieciski cilvēki, kuriem patīk strādāt ar rokām un radīt ar ziediem, var gūt lielu gandarījumu par savu darbu. Viņi bieži izmanto savas zināšanas, lai ieteiktu klientiem ziedus, zaļumus un kompozīciju veidus, kā arī izmanto savu māksliniecisko nojautu, lai radītu unikālus dizainus. Ziedu dizaineri var justies lepni, kad klienti novērtē viņu darba rezultātu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...