Jump to content
Sign in to follow this  
vesser

Ziedu esence

Recommended Posts

Dažreiz terminu ziedu esence var sajaukt ar terminu ēteriskā eļļa. Tomēr šīs divas veselības aprūpes metodes faktiski ir diezgan atšķirīgas viena no otras. Atšķirībā no ēteriskajām eļļām, ziedu esences ir bez smaržas. Lai gan ēteriskās eļļas satur fiziskas vielas, kas iegūtas no augiem, ziedu esencēs nav fizisku augu materiālu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziedu esences jeb ziedu aizsardzības  https://mazoekspertuskola.lv/ziedu-pozitiva-ietekme-uz-berniem/  līdzekļi ir uzlējumi, kas pagatavoti no auga ziedošās daļas. Saules mērcēšanas process jeb zieda vārīšana ūdenī atspoguļo zieda enerģijas nospiedumu. Tātad, atšķirībā no ēteriskajām eļļām vai augu līdzekļiem, kuru sastāvā ir no augiem iegūtas fizikālas vielas, zieda esencē nav fiziskas zieda daļas, ir tikai tā dziedinošā vibrācija. Un katram ziedam ir atšķirīga dziedinošā kvalitāte.

Edited by himmert555

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lietojot ziedu esenci, mērķis nav norīt vai absorbēt īstā auga ekstraktu, lai gūtu labumu no tā fitoķīmiskajiem savienojumiem. Ziedu esences atbalstītāji uzskata, ka visām dzīvajām būtnēm ir sava enerģija (ko sauc arī par frekvenci vai vibrāciju). Katra zieda īpašā enerģija ir iespiesta atšķaidītajā šķidrumā. Ziedu esences lietotājs gūst labumu, absorbējot šo enerģiju. Tādējādi ziedu esences darbojas enerģētiski, nevis bioķīmiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...