Jump to content
Sign in to follow this  
Tofiks

Sveiki vai varat palidzet ?

Recommended Posts

Sveiki vai varat man izveidot prieks youtubes bildes 3 
1 kad ieej joutube stav uzraksts un fona atels

2 vnk avatars

 

3 tads ka reklama kad youtube skaties vidiku vienmer kkada bildite paradas sakuma, bet veletos ar savu uzrakstu war game!

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, KalashaLv said:

Bet a kam tev vispār kaut ko sākt, ja tu pat basic lietas ar photoshop nemāki? tik pat labi uz Molberta uzzīmē sev to visu....

Nav jau obligāti jāmāk.

Bet nu bezmaksas tikuntā neviens neko nedarīs. Fiverr - ja man kautko vajag pats ņemu tur. Daudz dažādu radošu cilvēku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/28/2021 at 11:04 PM, root said:

Nav jau obligāti jāmāk.

Bet nu bezmaksas tikuntā neviens neko nedarīs. Fiverr - ja man kautko vajag pats ņemu tur. Daudz dažādu radošu cilvēku.

meen, šis ir cilvēks, kurš neko pats nedara. jau has bij pilns ar viņa "Help me" topikiem. es saprotu, ja tu pajautā 1 reiz ko tādu, bet kapēc ir jājautā katru reizi no jauna viens un tas pats?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/28/2021 at 7:45 AM, KalashaLv said:

Bet a kam tev vispār kaut ko sākt, ja tu pat basic lietas ar photoshop nemāki? tik pat labi uz Molberta uzzīmē sev to visu....

ir daudz programmas kur to var realizet bez prasmem pat, daudz pamacibas utml. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/2/2021 at 9:57 PM, KalashaLv said:

meen, šis ir cilvēks, kurš neko pats nedara. jau has bij pilns ar viņa "Help me" topikiem. es saprotu, ja tu pajautā 1 reiz ko tādu, bet kapēc ir jājautā katru reizi no jauna viens un tas pats?

Tak aizveries, ja tu savu dirsu met pa prieksu , tad ari prufo , un tici man es daudz vairak saprotu neka tu - sava maza galvina, vienkarsi ja tu nesaproti uz sitam sistemam dle, man nekas neinterese bezmaksas, vai krievu plug.

P.S - da aizveries, ja ir problemas pm jebalniku izdauzisu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...