Jump to content
Korijs

Jaunpienācēju sveiciens WAM'am

Recommended Posts

Jaunpienācēju sveiciena kopīgā tēma pēc atbilstošas formas drosmīgajiem.
Nepieciešamības gadījumā ikviens var izveidot individuālo sasveicināšanos..

SNIEGTĀ INFORMĀCIJA NAV PAREDZĒTA JEBKĀDU DATU APKOPOŠANAI, BET KATRA LIETOTĀJA BRĪVA - INDIVIDUĀLA IZVĒLE SEVIS IEPAZĪSTINĀŠANAI AR PĀRĒJIEM FORUMA BIEDRIEM!
Attiecīgo visu punktu izpilde nav obligāta, bet sveiciena saturs un apjoms var radīt pirmo priekšstatu.

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

* Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

Paralēli punktiem var droši pielikt klāt arī kādu savu foto no ikdienas ainām.
Punktu izpildīšana pēc izvēles, var droši papildināt no sevis ko neierakstītu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);

RRRRRRRRR Rīga

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

SCAM ALERT 2000 izgudrotājs. Ikdienā web + mārketings. Brīvā laika nav, bet šad tad xbox. 

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

4shizzle

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

WordPress, Joomla, Magento, SquareSpace, Shopify. 
Facebook, Google, Instagram. 
Reklāma. 

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē

Jaunais COD brīvajā laikā. 1x pa diviem mēnešiem CSGO. 

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

Vecs i7 portatīvais, kalpo jau gadus 6.. Saplēsts iPhone 7 PLUS, Huaweiiiii p20, macbook air 13. Pele microsoft. 

* Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?

no SPAMA.

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

#WAM4THEWIN

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);

Ričards Veiss, 20 gadi, Rīga.

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

UI/UX(UX apgūstu) dizaineris. Brīvajā laikā uzspēlēju tenisu un futbolu.

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

Apguvis pašmācības ceļā daudz ko saistītu ar dizainu, strādāju par dizaineri, bez profesijas, tikai 12. klases.

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

Grafikas izstrādes jomā vēl tālu līdz profesionālim, vairāk teikšu mid-level.

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē

CS:GO, kādi 3 gadi, agrāk baigi aizrāvos ar to, tagad vairāk PUBG brīvajā laikā.

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

Mājās:

Stacionārais ar i5, GeForce GTX 1060, 32GB ram, 500gb ssd, aprīkojums def klaviatūra un pele, un iphone austiņas.

Darbā:

Stacionārais ar i5, 16GB ram, 1TB SSD, AMD Radeon HD 6800 series. Aprīkojums def klaviatūra un pele, un iphone austiņas.

Pašlaik sēžu uz iPhone 5s

* Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?

GAZ čats, nezinu, īsti vienalga. Ielikt pāris failus, un tas arī viss.

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

Dod un neko neņem.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

54vfk6.jpg

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);

R, 1989 (27)

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

Datu kataloģizācija ikdienā, brīvajā laikā mājokļa remonts, disku golfs, makšķerēšana

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

Vieglatlētikā pirmās vietas sprintā skolas gados Latvijas mērogā

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

HTML/CSS, Photoshop pamatiemaņas individuālām izdarībām vai institūciju pasūtījumiem

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē

Counter-Strike 1.6 - apmēram 6 gadi - administrētas vairākas spēļu komūnas, veidoti spēlmaņu klani, lai uzspēlētu CW vai piedalītos turnīros, paša organizēti turnīri; League of Legends - apmēram 4 gadi - paša organizēti spēļu turnīri, Team Fortress 2 - 1 gads - izklaide brīvos brīžos.. šobrīd neko īpaši nespēlēju

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

Parasts portatīvais kompītis - ASUS X555L, Intel Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz, 4GB RAM. Austiņas no spēļu laikiem PHILIPS SHP 2700, Capital pele

* Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?

Pačukstēja par jauniem pirmsākumiem. Sagaidu aktivitāti, atsaucību, kvalitāti. Pats domāju ik pa laikam ko tematisku uzdrukāt

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

Veiksmes

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);

Mārtiņš, 20 gadi, Rīga.

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

Par hobiju nosauktu tikai vienu lietu - makšķerēšanu. Brīvajā laikā mēdzu spēlēt biljardu, ziemā slidot un jebkurā gadalaikā mīlu aliņu.

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

-

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

No programmēšanas nav ne mazākās saprašanas. Kādus 7-8 gadus atpakaļ sāku izmantot photoshop, esmu mazliet izmantojis after effects. Pārvaldu AutoCAD un sketchup. Plānos iemācīties 3ds max.

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē) 

Pēdējā laikā arvien mazāk un mazāk saista, palicis tikai league of legends (pāris gadi pavadīti) un warframe brīvākos brīžos.

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

Dell Insipron 7577 (i7-7700HQ, 1050TI, 8GB, 1TB + 128GB), lētas Tracer austiņas un Razer basilisk pele.

* Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?

@wueue parādija. Ja forums aizies, plānoju dalīties ar zināšanām dažādākajas lietās (ieguldīt saturā, lai raitāk rit foruma augšana) un atrast sarunbiedrus kādām tēmām.

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

laimīgu jauno gadu.

Edited by Guru
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laikam arī man nedaudz ir jāpastāsta, kas tas es tāds esmu, ko ziemā ēdu, un ar ko nodarbojos.

Tādas sauc mani Kristaps, un esmu 24 gadus vecs/jauns. Par dzīvesvietu runājot - esmu no Mērsraga, bet piespiedu kārtā , jau labu laiku uzturos Rīgā, līdz ar to, biežāk esmu šeit, nevis tur.

Ikdienā esmu rezerves daļu speciālists un apgādāju autoservisu ar vajadzīgajām daļām, pilnvērtīgam auto remontam, bet brīvajā laikā pats šo to paskrūvēju, pakrāsoju, vai vienkārši aiz bezdarbības kaut ko nedaudz uzlaboju. Turpinot par prasmēm saistībā ar virtuālo vidi, tad nedaudz kaut ko proto no html/css, kaut ko arī protu iekš PS sazīmēt, bet īsti ar to visu neaizraujos, bet ja nepieciešamība piespiež, tad nākas pakustināt pelēkās smadzeņu šūniņas un pieķerties arī šīm nozarēm.

Par sasniegumie, pat īsti nezinu ko pie šī visa pieminēt. Ja runājam par sportu, tad viennozīmīgi tie ir apbalvojumi par telpu futbola gūtajiem panākumiem. Arī darbavietā ir saņemti sava veida apbalvojumi par darba kvalitāti un gada darbinieku, bet tas tā.

Runājot par datorspēlēm , senāk aizrāvos ar cs 1.6 (visi klani, turnīri, komūni un vis ap un par to, bet tad pierimās viss un aizmirsu par to, kā spēlēt) , league of legends ( sanācis pat ar Koriju un Puni kopā uzspēlēt no etr laikiem) , kaut kad laiku atpakaļ arī CS:GO pašāvu, bet nu jau vienīgais ko tiešām spēlēju un nosacīti izbaudi ir World of Warcraft, spēlēju oficiālajā serverī, un jau esmu paspējis iepirkt pēdējos divus expansion, pat nenožēloju. Vairāk īsti rokas pat neceļas spēlēt ko citu.

Par datortehniku un viedajām ierīcēm ko ikdienā lietoju. Beidzot esmu salipinājis kopā savu stacionāro datoru, un info par to var apskatīt rakstā par sava PC atrādīšanu, neskatoties uz to, ir arī kādus 6 gadus vecs asus portatīvais dators, bet nu jau vairs netiek izmantots. Ikdienā lietoju alcatel idol4 viedtālruni, kā saziņas līdzekli ar ārpasauli, bet putekļus ik pa laikma noslauku no Huawei kaut kāds tur modelis, īsti nemācēšu precizēt. ikdienā lietoju a4tech bloody v2 gaming pelīti un gembird kaut kādu klaviatūru (darbā par brīvu atdeva 😄 ) , kā arī kā skaņai izmantoju steelseries siberia V2 austiņas,. Tas tā īsumā.

Par to , kā nonācu WAM`ā, hmm, viennozīmīgi no personīga uzaicinājuma , ja to ta var nosaukt. Ko sagaidīt no šīs vietnes, visnotaļ patīkamu saturu, interesantus rakstus, sava veida smieklu devu ikdienas uzlabošanai, kā arī noteikti kādu palīdzību vai ieteikumu saistībā ar ādu noteiktu , man īsti neizprotamu tēmu. Par to, ko pats esmu iecerējis ieguldīt šeit, uz sitiena ir grūti spriest, cik dziļi visā tajā iedziļināsimies, bet viennozīmīgi organizēšu kustību "Garāžas" sadaļā.

Lai nu kā, tas laikam uz doto brīdi būs viss.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vienkārši bravo, Jūrmala, 25 gadi. Divas dienas pēc manas dzimšanas darbu sāka Latvijas Republikas 5. Saeimas 1. sesija, un tā atjaunoja Latvijas Republikas Satversmi. Vienu dienu vēlāk, par Valsts prezidentu tika ievēlēts Guntis Ulmanis. Visticamāk, ka tā nav vienkārši sakritība.

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)

Uzturu/vadu/pahāju savā uzkopšanas un apsaimniekošanas uzņēmumā, paralēli veidoju visādus online projektiņus.

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt

Grūti visu aprakstīt atsevišķi, bet es uzskatu, ka es esmu vienīgais indivīds Latvijā, kurš spēj uzkodēt mājaslapu, ar ķirurģisku precizitāti sadalīt cūkas kautķermeni un divu gadu garumā veiksmīgi vadīt sporta klubu.

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)

Pirmā saskarsme ar webiem varētu būt apmēram 10 gadu vecumā. Tad bija populārs tāds CMS kā e107, es aktīvi zipāju CS un uzbliezu savu pirmo projektu. Pēc tam ļoti ilgu gadus nodarbojos ar MUOnline serveru izveidi, atceros, ka pirmo bankas karti nācās taisīt 13-14 gadu vecumā, jo vajadzēja vienam piparam par 200.00 Ls izveidot MuOnline serveri. Kopš tā laika ik pa laikam ņēmos ar visādiem Nulled skriptiem, tajā laikā projektu popularizēt bija daudz vieglāk kā tagad. Vairāk ar kodēšanu (gan webisku, gan šķidrā veidā) sāku aizrauties, kad ļõõõti sen aizgāju mācīties uz Jelgavu, datortehniķa profesijā. Tad arī sāka rasties daudz maz normāla izpratne par to, kāda ir normāla saita uzbūve, smadzenes sāka ģenerēt visādas interesantas idejas utt. Principā, kopš tā laika nekas nav mainījies. Neizprotu nevienu no šobrīd populārajiem freimworkiem, OOP un citas aktuālas lietas. Visu savus projektus kodēju mistiskā, tikai man saprotamā kodā, tomēr galu galā viss strādā un ir pat diezgan drošs. Tas arī viss.

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē)

Sen, sen atpakaļ CS un MU, tagad kādus gadus 8 īsti nekas neaizrauj.

* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)

Jūrmalas domes vecais PC, priecājos, ka spēj pavilkt xampp, notepad++, chrome un pat GIMP (!). Vairāk neko īsti arī nevajag.

* Piebildes, komentāri, novēlējums.

Reiz arī visa lielā GūlAZē elite bija mazi puņķutapas, kā 70% no šejienes lietotājiem, a tagad paskatieties - lieliski programmētāji, lieliskos uzņēmumos. Tā kā turpiniet attīstīties un viss notiks!

Edited by bravo
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta);
Kristiāns, 18 gadi, Saldus raj.

* Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos)
Studēju Ceļu būvi - ceļu būvtehniķis. Kad absolvēšu mācību iestādi, domāju, ka mainīšu izglītības virzienu, jo saprotu to, ka īsti nevēlos saistīt savu dzīves rutīnu ceļu nozarē. Ik pa brīvam brīdim ieguldu laiku un zināšanas savā topošajā spēles projektiņā.

* Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt
Kādreiz kad aktīvi nodarbojos ar cīņas sportu - Judo, piedalījos daudz un dažādās sacensībās, līdz pat Latvijas čempionātam. Godam izcīniju Sudraba medaļu.

* Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī)
Īsti atzīstama prasme vai bagātīgā zināšana ap programmēšanu nav, bet šo to vēl protu izdarīt. Iekš grafikas izstrādes jomas, šo to protu, sākot ar vienkāršiem logotipiem un beidzot ar kādu servera banneri.

* Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē
* Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele)
Par spēlēm - kādas es spēleju un par maniem dzelžiem vari uzzināt pirmajā postā, šeit.

* Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit?
Tika saņemts īpašais ielūgums no saimnieka, @DJkikisa. Iespēju robežās centīšos papildināt foruma saturu, ar sev interesējošām lietām.

* Piebildes, komentāri, novēlējums.
Priekā!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...