Jump to content
Korijs

Ieteikumi portāla uzlabošanai

Recommended Posts

Sveiciens wam'iešiem!

Varētu sākt ar pirmo ieteikumu tēmu, kurā uzskaitītu pirmās potenciāli nepieciešamās izmaiņas. Neatkarīgi no tā, vai saimnieks ir ieinteresēts šobrīd lasīt sarakstus ar vēlmēm, tomēr tēma būs pirmais solis vēlamo uzlabojumu uzskaitījumam - tā teikt, agrāk vai vēlāk varēs ieskatīties un izlemt, kas no tā visa būtu lietderīgs, un varbūt pat painformēt mūs - lietotājus par atbalstītajiem un noraidītajiem punktiem.

 

1. No navigācijas "Browse" satura izcelt pie galvenajām navigācijas pogām būtiskāko vienā rindā, līdzās šī brīža "Activity" un "Chatbox", kas būtu: Clubs, Blogs, Leaderboard - tā teikt, lai nav paslēptas pogas un uzreiz visiem redzams tas saistošākais saturs. Nē, nē, nevienam baigi netraucē kā ir, vienkārši šeit nostrādā acīm tīkams moments, ka galvenās pogas ir pie pamatnavigācijas;

2. Klubos ierobežot tiesības, kuri var izveidot jaunas grupas; nezinu vai tur pēc ierakstu skaita var limitēt, tāpēc šobrīd teikšu, ka varētu atstāt opciju to darīt visiem, izņemot parastu lietotāju. Izveidot klubu var vadošais personāls, dizaineri un programmētāji, vipi un biedri+, kas varētu laika gaitā novērst haotisku grupu veidošanu;

3. Protams, tagad, kamēr nav neviena bloga ieraksta mēs neredzam vai varbūt tas vēl nemaz nav, bet katrā ziņā vajadzētu bloga jaunāko tēmu bloku foruma labajā malā, lai turpinātu popularizēt uzinstalēto moduli ar cerību par lasītāju un rakstītāju lielāku aktivitāti tur; un, vai blogam nav iespējams izveidot tematiskās kategorijas, kas neviļus liktu lietotājiem pieturēties pie konkrētām tēmām +/- ?

4. Vai klubu jaunākie ieraksti attēlosies arī foruma sānu blokā? šķiet sākumā kaut ko tādu redzēju, bet vairs neredzu. Protams, runa ir par tiem klubiem, kuriem ir ierakstu publiskā pieejamība skatījumu ziņā;

5. Spēļu foruma sadaļa nedaudz mulsina, jo galvenā iedaļa ir Valve jeb spēles, kuras saistās ar Valvi, tāpēc noderētu vēl 4. iedaļa par spēļu tematiku kopumā. SAMP apakšsadaļa pie RPG nav pievienota ar nolūku izvairīties no jaunajiem censoņām vai tas nav tik būtiski?

6. Kas tur īsti ir ar to simboliku biedriem+, kur uzrādās rozā ķeburs? šķiet kaut ko runājāt vienu brīdi, bet jau devos prom;

7. Noteikti kontrolēt tās tēmas ar lejupielādes saitēm, kuras pēc laika tiks dzēstas jeb lietotājs nav izveidojis augšupielādētāja profilu!

8. Klubos saimniekam neļauj izveidot vairāk kā vienu tēmu kategoriju - "You cannot create new features of this type because you reached the maximum number of features allowed for this type/club"

p.s. jaunāko tēmu sarakstā sānu blokā neredzu šo tēmu; noilgums vai konkrētas foruma sadaļu kategorijas tiek uzrādītas?

 

Pagaidām tādas sīkākas nianses uzrakstītas, kuras noteikti mēs visi redzam un saimnieks zin, bet nu ar kādu tēmu šajā sadaļā jāsāk.

Varbūt lai tēma iesākumam kalpo, kur visi var ierakstīt savas idejas, un kā jau teicu, tad no šī uzskaitījuma vadība, lai izvēlās sev saistošo un noraida lieko.

 

Veiksmes ar jauno sākumu!

Edited by Korijs
  • Upvote 5
  • Facepalm 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mēs te vakar izspriedām, ka arī Kalendāram ir potenciāls.

2. Jaunos klubus Kikisa apstiprina manuāli, cik sapratu.

3. Atbalstu  kategoriju izveidi blogos.

4. Te labojums, Jāredz tikai tie klubu posti, kuriem esi pievienojies! pagaidām nerādās, jo nebija iespēja uzlikt, lai nerādās to klubu posti, kuriem nesekoju. CS:GO mani neinteresēja, ja mani tas interesētu, tad es pievienotos klubam. Respektīvi Kikim jāpārkodē filtrs, teica nedēļas laikā izdarīs.

P.S. arī problēma ar Cache, jeb delayu vidžetos ir zināma un tiks risināta.

 

Edited by bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ierosinu uzstādīt `Downloads` moduli, kurā varētu izvietot visus savus scriptus, addonus, lapas, forumu software, etc.

Kāpēc? Manuprāt, būtu ļoti korekti tā darīt, jo tādā veidā mēs varētu norobežot Tēmas no Failiem, jo pašreiz sanāk, ka ir jāveido jauna tēma, ja vēlamies dalīties ar kādu failu. Protams, nav jau nekas slikts, ka tā, bet Downloads būtu foršāk, jo 

  1. pārskatāmāk
  2. vieglāk orientēties
  3. norobežo ierakstus no failiem

Ja nu kādam nav skaidrs par ko es runāju, tad šeit var redzēt demo https://invisioncommunity.com/files/

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Izdarīts, leaderboards neiekļāvu. 

Runājot par kalendāru, man ir iespēja izvedot dažādas kategorijas viņam un katrai noteikt savu krāsu. Vai tas ir nepieciešam un kādas kategorijas tur vēlētos redzēt? 

Kalendārā arī uzrāda to biedru dzimšanas dienas, kuri ir norādījuši profila iestatījumos savus datus. 

2. Jaunie klubi ir limitēti, ka parastajiem lietotājiem ir atļauti 2 + notiek filtrācija caur manuālu apstiprināšanu. 

3. Pašlaik diemžēl nekur neesmu manījis opciju pievienot blogu kategorijas. Modulis ir ielikts, bet nu vēl jātestē kā strādā. 

4. Tas tiks risināts un domāts, sliktākajā gadījumā tiks kodēts jauns hook. 

5. Jā aizmirsu pievienot kategoriju citas un SAMP sadaļa nav speciāli, jo viņa bija pārāk daudz ar drazu. Pievienota kategorija Citas.

6. Šis ir pagaidu risinājums un viss tiks vēl lemts.  Tagad visiem ir samazināts wam logo 🙂

7.  Tiks sekots līdzi. 

8. Izlabots. 

 

  • Upvote 1
  • Facepalm 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verifpro.net - paypal, ebay, stripe, banks, crypto, docs and more!
Follow channel https://t.me/Verifpro_accounts to get more info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...