Jump to content

Pantēra

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Poor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Labs vakars vai rīts kad lasi šo. Ir labas gan sliktas ziņas. Sākšu ar sliktām, ar šodienu tiek slēgti divi no mūsu serveriem, tie ir Counter-Strike 1.6 ZM serveris un SA-MP RolePlay. Ņemot vērā to ka serveri nebija īsti aktīvi un spēles pašas par sevi novecojušas mēs administrācija nolēmām slēgt tos serverus. Protams DD2 vēl paliks. Kā arī sestdien šo serveru vietā nāk CS:GO Danger Zone / Survival serveris, serverim būs pagaidām 16. sloti, skatoties pēc aktivitētes tie varētu tikt palielināti. Pagaidām servera modā būs ta, ka serverī uzvarētājs varēs būt tikai viens spēlētājs. Ar laiku izveidosim sqādus / team, reāli varēs būt katrā komandā 3 spēlētāji. Protams serverim būs opcija !sw !gloves utt.. Tas lai padarītu jūsu spēles gaitas interesantākas. Kā arī pie serveru ieteikumiem varēsi ieteikt idejas topošajam serverim vai pat kādus pluginus vēlies redzēt serverī! Serveris tiks atvērts publikai Sestdien 12:00.. Tā kā gaidam ar nepacietību! Runājot par GTA V RP un FS19 serveriem, tie arī ir tapšans procesā, bet ne tik tuvu, domāju ka pēc CSGO servera atklāšanas ķeršos 100% GTA V servera konfigurācijai un tulkošanai! Tas arī viss īsumā! Tiekamies sestdien 12:00! Lai jums jauks vakars/rīts! Mūsu mājaslapa: https://www.moxx.lv/ Serveri: RUST - RUST.MOXX.LV CS DD2 - DD2.MOXX.LV CS:GO - DZ.MOXX.LV Ar cieņu, Hawks.
 2. Kur index.php man viņu likt? require '../../forum/init.php'; pluss.. Nevar būt saistīts ar config.php, kur : require_once('forum/conf_global.php'); kad ielieku constants.php foruma direktorijā, šādi notiek: http://prntscr.com/mg6q0m izvadu uz sākumlapu: div class="center-panelbox"> <?php require 'application/includes/profile.php'; ?> </div> constants.php profile.php
 3. nope.. Viss bija pareizi, arī ceļš un init.php Nezinu kapēc tā..
 4. Vēl ja nav ir jāizveido constants.php fails iekš galvenās foruma mapes un jāpievieno:(Izcelts dēļ analfabētiem) define( 'COOKIE_PATH', '/' ); kad šis tiek izpildīts, viss forums aiziet pa dirsu.. 500 erroru uzmet.. kā fix? uz sākumlapu tiek iznest ar <?php include 'profile.php'; ?> un tā vieta lai izvilktu profilu izveilk ka guest.. Bet atverot ar link strādā..
 5. @Jhonny No tava darba tur ir diezgan daudz ņemts, lielākā daļa, tikai uztaisīts pēc savas patikas. @DJkikisa No glād bija paņemtas sarkanās bultas, kas bija ieliktas hederī un footerī, vairāk nekas. Plus tika noņemtas. @Horvātis Lipināts kopā? Kur loģika? Tika nopirkti divi dizaini, un no tiem ir arī salikts kopā, nekas nav lipināts for free.. Visā ir ieguldīta nauda. Ja neko nezini, reāli neklabini savus zobus. @theFOUR Tu vispār paklusē.. Mazs narkomāns, kas kopē visus latviešu projektus! Galva pašam nav uz pleciem! @akka Tas ir tikai uz īslaicīgu brīdi kamēr serveris tiks uzbūstos gametracker.com un gametracker.rs uz top 10. vietu, vismaz kā minimums, tad tiks iegādāts normāls būsts. Reālā doma serveri dabūt maxx ranku un bāzēt uz ārzemju spēlētājiem, jo tad arī serveris būs vairāk apmeklēts, ja saproti ko domāju! Un nekad neesmu teicis vai apgalvojis, ka tie būtu īsti spēlētāji. Zini savus faktus pirms apmelno. @HowToRuski Paldies, vismaz kāds normāls komentārs! 😄 Tā sadaļa tika šodien izlabota, uz mazlietiņ labāku izskatu! Kritika laba lieta, patīk kad cilvēki izsaka savas domas. Tas liek padomāt un pielabot lietas kas ir nepilnīgas vai pieļautās klūdas. Un tiem kas vēl domā ka dizains ir lipināts for free, šeit būs pierādijumi no pirktajiem dizainiem.! Kontents, slaideris un submenu: https://prntscr.com/mf0zp8 Footeris, ikonas un citas mazas lietas: https://www.moxx.lv/uploads/moxxgaming.png ABI ŠIE DIZIANI TIKA IEGĀDĀTI! Hedri, logo, banners, topline(laiks/varda dienas) pats veidoju. Monitoru dizainu patrs veidoju. Tas arī lkm viss īsumā! Paldies, ka uzklausijāt mani! 😉 Kā arī Drone konkurs ir noslēdzies un uzvarētājis tiks paziņots līdz 19:00 01/02. Par nākošo konkursu ziņošu pēc ši konkursa apbalvošanas!
×
×
 • Create New...