Jump to content

Haijfaiv

Biedrs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2812 profile views
 1. Brīvās vietas : 145
 2. Pieslēdzu laptopam televizoru caur HDMI vadu, skatoties kādu filmu/seriālu caur popcorn time, ik pēc kādām pāris sekundēm ir fps dropi. Caur YT viss ir ok, spēlēs arī viss strādā labi, neticās, ka kompītis nevelk 720p filmas caur to appu, ja pieslēgts monitors. Varbūt ir kādi varianti kā salabot? Mēģināju pārinstalēt, nekas nemainijās, caur VLC arī vairs palaist neļauj, tikai izmantojot viņu playeri.
 3. Tīri interesanti. Pats parasti shady lapās neiepērkos un arī datus nevadu. Kaut gan bija ar aliexpress arī diez gan normāls prikols, ievadi savus datus pērkot pasūtijumu, viņš defaultā izveido random kontu un tu savu karti pat nevari tik viegli noņemt nost, vienreiz kad ņēmu nost, normāli čakarējos, pieļauju, ka tādā veidā arī daļa informācijas var tikt nozagta, varbūt gluži ne no tik lieliem marketiem kā aliexpress, bet līdzīgiem noteikti. Un telefona nr tirzniecība vispār defaultā notiek.
 4. Daudz nav ko stāstīt, bilde paveca, jo pagaidām esmu palicis bez šī setup, paliku bez monitora, šitas tāpat tika ražots vienā gadā ar manu dzimšanas brīdi, vismaz pēc kvalitātes tā izskatijās. Galds kaut kāds kolhoza, atceros, ka mamma man viņu nopirka kādā 5. - 6. klasē, kaut kur izjauktā veidā atradu un saliku, jo negribējās jaunu pirkt. Pele a4tech v8m, klaviatūra arī a4tech kaut kāda, ar gaming mehāniskajām pogām, paliktnis arī galīga miskaste kaut kāda, a4tech. No galda pēc tam novācu arī pašu laptopu, lai vairāk vietas paliek. Laptopam 8GB rams, GTX 950M 4GB videokarte, I5-6300HQ procis, 1TB HDD. It kā velk visu ko spēlēju, bet par beastu nenosauksi, laptops ir laptops. Principā mani apmierina, kad vajadzēja, varēja normāli CS GO spēlēt, ja vajadzēja, varēja arī atraut nost kompi un aiznest kur vajag. Un austiņas kaut kādas razer USB btw, jo laptopam nav to 3,5mm portu, mikrafona. Vienīgais kas ļoti nepatika - paliktnis pa mazu, slīdēja nost no galda, ja intensīvi kaut ko spēlē, galds arī vainīgs pie tā.. kā arī pelei tie double - tripple click buttoni reāli traucē, netīšām bieži uzspiežas Iepriekšējam - 6/10, izskatās tīri nice setups, ja pa reizei gribas kaut ko paspēlēt
 5. Vēl ir variants ar clipping mask, nezinu kas sanāk ātrāk.
 6. Pirku S7 edge pirms kāda gada, varbūt vairāk nu jau, neatceros.
×
×
 • Create New...