Jump to content

enva

Biedrs
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ļoti grūti izdomāt 5 favorītus, ja tādi ir lielākā daļa no saraksta. Manas balsis (cenšos balsot katru dienu, reizēm arī aizmirstās) aiziet par Kārli Skrastiņu, Jāni Lūsi, Martinu Dukuru, Māri Štrombergu un Artūru Irbi. Visi https://lv100sportisti.com sportisti ir veidojuši Latvijas sporta dzīvi šo 100 gadu laikā un ir pelnījuši tikt godināti.
  2. Pats grāmatām laiku neesmu veltījis, lai gan vairākas reizes ienāk galvā ideja sākt tām atvēlēt. Patīk skatīties, klausīties un izlasīt par dažādiem vēsturiskiem notikumiem, vairāk par notikušajām tradēģijām un 1./2.pasaules karu. Ieinteresēja pirmā minētā grāmata, būtu interesanti izlasīt un iedziļināties vairāk par vienkāršiem faktiem, ko zinu par šo traģēdiju. Paldies par grāmatas ieteikumu, noteikti turpmāk centīšos apņemties pa kādai grāmatai izlasīt, ieskaitot šo.
  3. Pats mācos Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, mani šī problēma neskars turpmākos gadus, turklāt nāku no mazpilsētas, kurā bija pacelts jautājums tieši par absolvētās vidusskolas slēgšanu, klāt nāca arī kaimiņu mazpilsētu skolas. Vienu skolu likvidēja, dažas vēl ir uz robežas, tomēr skolu, kuru absolvēju, nedomā slēgt, jo šai mazpilsētā ir ļoti daudz darba vietu, kuras finansiāli stiprina saucamo "lielo" pilsētu (novada pilsētu), šīs skolas slēgšana vairākus iedzīvotājus sadusminātu. Visu pilsētu skolām tas būtu kā saldais ēdiens, ja lauku skolas tiktu slēgtas. Uzskatu, ka skolu apvienošana būtu nepieciešama tikai tādā gadījumā, ja skolai būtu ļoti mazs skolēnu skaits, kā arī galvenais iemesls - tuvumā atrastos vēl viena skola, uz kurieni varētu vecāki sūtīt savus bērnus. Te arī parādās problēmas, ja tiktu aizslēgtas skolas, iespējams, ka dažas pilsētu domes izdomās, kā bērnus transportēt uz citām skolām, toties citām par to būs nošpļauties, būs teksts "ir taču kojas". Parādītos arī vairāki skolotāji bez darba, kur viņi būs vajadzīgi ar savu augstāko izglītību, ja visas vakances jau būs aizņemtas? Gateris/stroika/auklītes? Vēl viens iemesls, kāpēc nevēlētos, lai mazpilsētu skolas slēgtu, ir tāds, ka šajās skolās vairāk darbojās ar bērnu, skolotāji ir vairāk pretimnākoši, kā arī var katram skolēnam vairāk sniegt laika jautājumu risināšanā. Uz jautājumu atbildēju "Nē, tas samazina izglītības kvalitāti", bet ar ļoti lieliem izņēmumiem var arī apvienot šīs skolas.
  4. Nesaskatu neko sliktu. 10/10 Pārsvarā šo datoru izmantoju priekš mācībām un darba lietām, pēc tam seko viss pārējais - filmas, mūzika, sērfošana internetā, agrāk retu reizi tika izmantots arī priekš Photoshop programmas. Pirkšanas laikā, kura jau ir pirms pāris gadiem, nekam citam netika paredzēts. HP 355 G2 CPU AMD A4-6210 APU (1.8 GHz, 2MB L2 cache, 4 cores) GPU AMD Radeon R3 Graphics (AMD A4-6210 APU) RAM 16GB
×
×
  • Create New...