Jump to content

not.wueue;

Biedrs+
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by not.wueue;

 1. Šajā tēmā dalāmies ar dziesmām, kuras būtu vērts noklausīties arī citiem. Nepostojam katru dziesmu, kuru klausāmies. Darām to vienīgi, ja tā, jūsuprāt, tiešām ir laba un varētu arī citiem patikt. Šīs tēmas mērķis ir dalīties ar dažādu žanru mūziku, lai kāds varētu noklausīties kaut ko jaunu. Piemēram, ja klausies viena veida mūziku, tad varbūt šī tēma tev palīdzēs uzzināt vairāk par citiem žanriem un citu veidu mūziku, kas tev varētu patikt Priekš dalīšanās izmantojam YouTube, SoundCloud, Bandcamp, Apple Music un Spotify platformu dalīšanās iespējas. P.S būtu labi, ja arī Jūs minētu dziesmas žanru, jo kādu var interesēt konkrēta žanra mūzika, etc. UZMANĪBU! Aicinu biedrus dalīties ar dažādu žanru mūziku. Nav nepieciešams dalīties tikai, piemēram, ar hip-hop pieņemot, ka šejieniešiem lielākoties patīk klausīties šāda žanra mūziku. Have fun.
 2. not.wueue;

  Burn the Stage: the Movie - Pirmizrāde

  Thanks. Papildus seanss ielikts.
 3. Šis priekš KPOP faniem. Biļetes diemžēl un visiem seansiem ir izpirktas, bet šis var kalpot kā atskaites punkts, lai jūs zinātu, no kura datuma iespējams filmu noskatīties. Pieļauju, ka šie nebūs vienīgie seansi un visi interesenti varēs filmu noskatīties. ( I HOPE, jo pats biļetes nenopirku laikā ;I ) https://www.forumcinemas.lv/event/302562/title/burn_the_stage_the_movie/
 4. not.wueue;

  Aptauja: Mūzikas Streaming

  Atbildam uz šiem diviem jautājumiem un komentāros minam iemeslus kāpēc izvēlamies vienu platformu par labu otrai; kāpēc lietojam vairākas; vai varbūt minam kādu citu platformu un tās lietošanas galveno iemeslu.
 5. not.wueue;

  Aptauja: Mūzikas Streaming

  Iepriekš lietoju Spotify. Pašlaik galvenokārt lietoju Apple Music, jo ir bezmaksas free trial. Ir OK, bet Spotify ir labāks, jo Atbalsta scrobblošanu (tiem, kas nezin ir tāda lieta kā last.fm, kas saglabā informāciju par dziesmām, kuras klausies. Personīgajai statistikai) Ir daudz ātrāks un ērtāks. Lietojot PC app var redzēt ko esi iepriekš meklējis no telefona un ko telefonā klausījies. Ja klausies vienā ierīcē vari switchot uz otru un vice versa. Apple Music Japāņu izpildītāju nosaukumus raksta ar romiešu burtiem, kas man bojā scrobblošanas prieku. Lielāko daļu savas mūzikas es lejupielādēju un klausos izmantojot PLEX, bet tā kā bija problēmas ar scrobbling dēļ jaunā updeita, tad es sāku lietot AIMP, bet tagad šī problēma ir atrisināta. Lietoju ari SoundCloud & BandCamp, bet šīs platformas izmantoju, lai mūziku lejupielādētu. Tieši tagad arī testēju Google Play Music, jo ir tāda forša fīča, ka savu lokālo mūzikas bibliotēku varu augšupielādēt mākonī un klausīties no jebkurienes bezmaksas. Tā kā man ir neierobežots internets un limitēta vieta telefonā, tad šis izklausās pēc perfekta risinājuma.
 6. not.wueue;

  Noklausies šo!

  Ambient / Electronic
 7. not.wueue;

  Noderīgas interneta vietnes

  Ninite - Ļauj lejupielādēt daudz un dažādas aplikācijas vienlaicīgi. Noderīga lieta, ja ir tikko uzinstalēts OS - https://ninite.com/ HaveIbeenPwned - Uzzini vai tava informācija ir tikusi apdraudēta un tikusi publicēta kaut kur internetā hakeru uzbrukuma dēļ. - https://haveibeenpwned.com/ CodeMyUI - Dažādi web elementi iedvesmai, etc. - https://codemyui.com/ OnlineImageCompressor - Samazina fotogrāfiju izmērus cik nu vien var tajā pat laikā būtiski nezaudējot kvalitāti. - https://imagecompressor.com/ Rīki, kas palīdz atrisināt dažādus algebras uzdevumus. - https://www.mathway.com/Algebra ; https://www.tiger-algebra.com/ Unsplash - Bezmaksas HQ fotogrāfijas. - https://unsplash.com/ Medium.com - Platforma, kurā vari lasīt dažādas publikācijas un svarīgus, nozīmīgus stātus par dažādiem tematiem. - https://medium.com/ Sleep Calculator - Miega kalkulators. - https://sleepcalculator.com/
 8. No viena cilvēciņa, kas studē HZFā dzirdēju, ka tur ir iespēja apgūt Korejiešu valodu par maksu. Internetā par to īsti nekādu informāciju nevaru atrast, tāpēc ceru uz jūsu atsaucību. Šis cilvēks pats studē Japāņu valodu, bet Korejiešu valodu mācās papildus. Ja šāda lieta pastāv... Cik tas izmaksā? Cik bieži norisinās nodarbības? Kad būtu optimālais laiks pieteikties? (Saprotu, ka tagad noteikti pievienoties grupai nebūtu prātīgi) @Korijs jautājums vairāk adresēts Tev, bet, ja kādam par šo ir kāda informācija, tad, lūdzu, dalieties ar to. Paldies.
 9. not.wueue;

  Noklausies šo!

  Indie / k-indie
 10. not.wueue;

  Wam Coin

  un tieši tā tiek veicināts spams. Atbalstām.
 11. 21.06.34-03.11.18.png

  Has pēc nedēļas.

  1. mdaaa

   mdaaa

   Vēl aizmirsi ielikt piemēru,  kur reklamē brīnumlīdzekli, kā pagarināt savu peni par vairākiem cm pāris dienās. 

  2. not.wueue;

   not.wueue;

   Tās reklāmas drīzāk rāda pēc interesēm vai arī attiecīgās vietnēs.

 12. not.wueue;

  Fair - Meet the American Universities

  until
  https://www.facebook.com/events/1833302340111289/?ti=as
 13. Meklēju cilvēkus, kas ir nesen iegādājušies kādu no Samsung viedtālruņiem vai arī plāno to darīt. Lūdzu, dodiet ziņu, ja paši esat iegādājušies/plānojat to darīt vai arī, ja zināt kādu personu, kas atbilst šim aprakstam. Man ir daži jautājumi.
 14. Viens līdz divi gadi, I suppose. Vēlāk privāti nosūtīšu jautājumus. Paldies par pieteikšanos. Būtu cool, ja kopā pieteiktos vismaz pieci cilvēki.
 15. not.wueue;

  Noklausies šo!

  Electronic / Hip-Hop
 16. not.wueue;

  ģeopolitiskās vēstures literatūra

  Paldies par ieteikumiem. Šo to varētu izlasīt.
 17. not.wueue;

  Pirmā anime

  Virsraksts runā pats par sevi. Minam pirmās redzētās animes nosaukumu un kā pie tās nonācām.
 18. not.wueue;

  Pirmā anime

  Zankyou no Terror Iekš IMDB kādu vakaru meklēju kaut kādu filmu, kas būtu saistīta ar terorismu un atradu šo gabalu. Noskatījos, patika un tā arī sāku skatīties animi.
 19. Es jau gaidīju šāda veida jautājumu no tevis. Man personīgi vienmēr ir gribējies būt augstskolā, kurā ir ievērojams campus. Protams, tas var būt problemātiski daudziem, jo jāmēro lielāks ceļš, etc, bet jebkurā gadījumā vienmēr kādam nāksies pielāgoties. Arī pie mums SZFā ir tādi, kas brauc no Skrīveriem un vēl sazin kurienes katru dienu. Man pašam nāktos kratīties no Ķengaraga uz centru un pēc tam izmantot citu transportu (1. tramvaju droši vien), lai nokļūtu campusā. Neskatoties uz to es to vērtēju pozitīvi, jo ir arī iespējams satikties ar draugiem, kuri studē citās fakultātes. Ļoti grūti pašlaik kādu ir satikt, jo visiem vienmēr ir kaut kādas darīšanas fakultātē un tās atrodas tik random vietās. Es domāju, ka ja visus apvienotu vienuviet, tad tā būtu interesanta augstskolas pieredze. Pašam gan tā ies secen, bet nekas. Varbūt vēl izdomāšu studēt Āzijas studijas pēc absolvēšanas. Nu kaut kā tā.
 20. Šīs tēmas mērķis ir ļaut biedriem dalīties ar saviem mūzikas sociālajiem kontiem, kas ļauj citiem biedriem jums piesekot. Šeit dalāmies tikai ar kontiem sekojošajās platformās: Spotify Apple Music BandCamp SoundCloud last.fm rateyourmusic Ja ziniet kādu citu līdzīgu platformu, tad droši ar to dalāmies. Minēju tās, kuras pats zinu.
 21. Apple Music - https://itunes.apple.com/profile/weuerr last.fm - https://www.last.fm/user/wueue
 22. image.png.f3d2771c2bf6e40556c5033f5aedb4b9.png

  Tu varētu samainīt ikoniņas, lai uz tumšā skina izskatītos smukāk 😛

  1. Korijs

   Korijs

   man uz gaišās versijas ideāli izskatās, bet ja ir piedāvājums ar zolīdām ikonām, kas der visu nokrāsu foruma dizainiem, tad dod tik šurp

  2. not.wueue;

   not.wueue;

   15.31.42-31.10.18.png

   Pārējos slinkums taisīt pagaidām.

×