Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/19 in all areas

 1. 1 point
  Jaunpienācēju sveiciena kopīgā tēma pēc atbilstošas formas drosmīgajiem. Nepieciešamības gadījumā ikviens var izveidot individuālo sasveicināšanos.. SNIEGTĀ INFORMĀCIJA NAV PAREDZĒTA JEBKĀDU DATU APKOPOŠANAI, BET KATRA LIETOTĀJA BRĪVA - INDIVIDUĀLA IZVĒLE SEVIS IEPAZĪSTINĀŠANAI AR PĀRĒJIEM FORUMA BIEDRIEM! Attiecīgo visu punktu izpilde nav obligāta, bet sveiciena saturs un apjoms var radīt pirmo priekšstatu. * Vārds, uzvārds (var arī iniciāļus), dzimšanas dati (gads, vecums), dzīvesvieta (valsts, pilsēta); * Nodarbošanās ikdienā, aizraušanās kā hobiji brīvajā laikā; (vēlams plašāks apraksts, ne tikai pāris vārdos) * Sasniegumi dažādās dzīves sfērās, kurus uzskati, ka ir vērts pieminēt * Pieredze kodēšanas, programmēšanas, grafikas izstrādes jomā (gan hobiju, gan profesionālā līmenī) * Aizraušanās ar datorspēlēm, videospēlēm (konkrētas spēles,aizvadītā pieredze spēlē) * Datortehnikas, planšetes vai viedtālruņa parametri, papildus aprīkojums (austiņas, klaviatūra, pele) * Kā nonāci WAM'ā, un ko no tā sagaidi turpmāk? Ko pats esi iecerējis ieguldīt šeit? * Piebildes, komentāri, novēlējums. Paralēli punktiem var droši pielikt klāt arī kādu savu foto no ikdienas ainām. Punktu izpildīšana pēc izvēles, var droši papildināt no sevis ko neierakstītu.
 2. -1 points
  Simpātisks dizains.
 3. -1 points
  Em, tas kad paņēmu no Glad sarkanās būltas un vēlvienu mazu nieciņu, ķipa lipināts kopā? Vienīgi jaunumi. Bet jā..
 4. -1 points
 5. -1 points
  @Jhonny No tava darba tur ir diezgan daudz ņemts, lielākā daļa, tikai uztaisīts pēc savas patikas. @DJkikisa No glād bija paņemtas sarkanās bultas, kas bija ieliktas hederī un footerī, vairāk nekas. Plus tika noņemtas. @Horvātis Lipināts kopā? Kur loģika? Tika nopirkti divi dizaini, un no tiem ir arī salikts kopā, nekas nav lipināts for free.. Visā ir ieguldīta nauda. Ja neko nezini, reāli neklabini savus zobus. @theFOUR Tu vispār paklusē.. Mazs narkomāns, kas kopē visus latviešu projektus! Galva pašam nav uz pleciem! @akka Tas ir tikai uz īslaicīgu brīdi kamēr serveris tiks uzbūstos gametracker.com un gametracker.rs uz top 10. vietu, vismaz kā minimums, tad tiks iegādāts normāls būsts. Reālā doma serveri dabūt maxx ranku un bāzēt uz ārzemju spēlētājiem, jo tad arī serveris būs vairāk apmeklēts, ja saproti ko domāju! Un nekad neesmu teicis vai apgalvojis, ka tie būtu īsti spēlētāji. Zini savus faktus pirms apmelno. @HowToRuski Paldies, vismaz kāds normāls komentārs! Tā sadaļa tika šodien izlabota, uz mazlietiņ labāku izskatu! Kritika laba lieta, patīk kad cilvēki izsaka savas domas. Tas liek padomāt un pielabot lietas kas ir nepilnīgas vai pieļautās klūdas. Un tiem kas vēl domā ka dizains ir lipināts for free, šeit būs pierādijumi no pirktajiem dizainiem.! Kontents, slaideris un submenu: https://prntscr.com/mf0zp8 Footeris, ikonas un citas mazas lietas: https://www.moxx.lv/uploads/moxxgaming.png ABI ŠIE DIZIANI TIKA IEGĀDĀTI! Hedri, logo, banners, topline(laiks/varda dienas) pats veidoju. Monitoru dizainu patrs veidoju. Tas arī lkm viss īsumā! Paldies, ka uzklausijāt mani! Kā arī Drone konkurs ir noslēdzies un uzvarētājis tiks paziņots līdz 19:00 01/02. Par nākošo konkursu ziņošu pēc ši konkursa apbalvošanas!
 6. -1 points
  Sveiciens visiem. Noteikti daudzi esat par mums dzirdējuši vai pat esat jau mūsu biedrs. Mūsu mājaslapa: https://www.moxx.lv/ Esam atvēruši projektu uz pilnas spares, pēc pauzītes un lietu sakārtošanas. Pagaidām esam atvēruši tikai 3 serverus. DD2Land - dd2.moxx.lv Zombie - zm.moxx.lv SAMP RP - rp.moxx.lv Strādājam pie visiem serveriem cītīgi.. Tā kā droši iegriezies lai uzmestu savu aci un redz;etu kas notiek! ==========================================> Konkurs <========================================== Kā arī tagad norisnās konkurs, Konkursā var laimēt Dronu, Tello Drone konkurs, šeit par viņu var uzināt vairāk! Droši piesakamies konkursam nav nekādu limitu vai milzīgu prasību! ==========================================> Konkurs <========================================== Nekautrējies un pievienojies pūlciņam! Gaidam jūs serverī un mājaslapā! Mūsu mājaslapa: https://www.moxx.lv/ Lūdzu nobalsojat par mums TOP.IEEJ.LV
×