Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/08/19 in all areas

 1. 1 point
  Sveiki wam.lv biedri. Tākā visi zin, ka GAZ nopirka ļoti labi un plaši pazīstams scameris, tad wam ir atpakaļ. Kas īsti ir wam? Wam.lv ir vieta , kur ja vajag jebkādu palīdzību sakarā ar IT un ne tikai, tu spēsi to saņemt. Tāpat tā ir vieta, kur ir iespējams pavadīt laiku, iepazīties ar jauniem draugiem, uzzināt par krāpniekiem un citām lietām. Šeit varat arī izpausties radoši un mācīties no citiem lietotājiem, un viņu zināšanām. Uz tikšanos forumā un to ierakstos WAM.LV Administrācija.
 2. 1 point
  Tev tīkties līdz tam, wannabe atradies
 3. 1 point
 4. 1 point
  Oho, veči. Ceru Jums izdosies! Atceraties, es WAM senāk taisīju uz filantropa pamata, ieguldīts laiks, bez nekādas peļņas. Turās
 5. 1 point
  Galvenais, kad paliksi vecāks, tad neizdomā pārdot projektu kādam svešam skamerim. Ceru te sagaidīt vairāk savstarpējās cieņas pret jaunajiem lietotājiem, korektāku un plašāku foruma saturu, stingrāku kārtību pret tiem, kas bezvērtīgi piesārņo forumu. Gribētos uzsvērt, ka tādi izteikumi, kā "kāpēc te meklē, ja pilna google atbildēm" ir lieki, jo mums interesē, lai no tās pašas google nāk šeit pēc palīdzības un atbildēm. Domāju laika gaitā pats arī kaut ko sākšu drukāt aktīvāk, jo jauns forums ir izaicinājums atkal padomāt ko saturīgāku rakstāmvielas ziņā. Visiem vajadzētu arī atcerēties, ka ne vienmēr ir jāsēž malā un jāgaida, vai jācer, ka uzradīsies iespēja kādam ko rupju iekomentēt, bet to, ka katrs no mums veido foruma saturu. Ja ir saturs, tad ir arī lasītāji; respektīvi - forums, kurā paralēli ikdienas darbiem vai brīvos brīžos varam piekāpt aprunāties, iedrukāt vai izlasīt kaut ko. Tagad arī ir jāsaprot, ka mēs šo visu nevaram gluži uzskatīt, kā turpinājumu "kaut kam", bet gan ko jaunu - forums prasa jaunus materiālus, neskatoties uz to, ka kādreiz jau tāda vai tāda tēma ir rakstīta un lasīta. Te tomēr forumam ir jāpaceļās saulītē ar jaunu sākumu!
×