Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/08/18 in all areas

 1. 1 point
  Sveiciens. Plānoju kaut kad uzdrukāt bloga rakstu par pašmāju spēļu projektiem - sava veida analīzi par uzskatāmiem plusiem un mīnusiem, sniegt vērtējumu skatījumā no malas, vienlaikus norādot uz novecojušām un mūsdienīgām tendencēm, izvērtējot izgāšanās un veiksmes stāstu piemērus. No jums sagaidu uzskaitījumu ar samērā aktīvākajiem spēļu serveru projektiem Latvijā. Viedokļa izteikšanai bloga rakstā nav nekāda nomelnošanas vai popularitātes celšanas kampaņas nolūka, bet gan vienkārši papildus raksts par spēļu tematiku un esošo situāciju letiņu spēļu projektu kontekstā. Pats arī varu gan mājaslapu topu aplūkot, gan vienkārši iegūglēt, bet varbūt kādam ļoti interesē konkrēta projekta apraksts skatījumā no malas. To, cik idejiski bloga tēma ir vērtīga izdomāšu pats - rakstīšu personīgo viedokli, ņemot vērā dažādus faktorus. Tas, vai kādam liksies interesanti ko tādu lasīt paliks pašu ziņā. Paldies.
 2. 1 point
 3. 1 point
  Tīri interesanti. Pats parasti shady lapās neiepērkos un arī datus nevadu. Kaut gan bija ar aliexpress arī diez gan normāls prikols, ievadi savus datus pērkot pasūtijumu, viņš defaultā izveido random kontu un tu savu karti pat nevari tik viegli noņemt nost, vienreiz kad ņēmu nost, normāli čakarējos, pieļauju, ka tādā veidā arī daļa informācijas var tikt nozagta, varbūt gluži ne no tik lieliem marketiem kā aliexpress, bet līdzīgiem noteikti. Un telefona nr tirzniecība vispār defaultā notiek.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Tas augšējais noliektais corners būs nice, ja tiks aizpildīts ar info, piem. kādu promo vai akciju.
 6. 1 point
  Kačā uz nebēdu: https://failiem.lv/f/uq893n7a
 7. 1 point
  Macbook Pro 15inch 2017 2,9 GHz Intel Core I7 16GB 2133 MHz LPDDR3 Radeon Pro 560 4096 MB Intel HD Graphics 630 1536 MB Monitors: DELL U3415W Pele: Logitech MX Master 2 Klaviatūra: Magic Keyboard Diemžēl, nekam citam kā darbam mans setups neder
×