Jump to content

About This Club

All about music. Music sharing, etc.

  1. What's new in this club
  2. Iepriekš lietoju Spotify. Pašlaik galvenokārt lietoju Apple Music, jo ir bezmaksas free trial. Ir OK, bet Spotify ir labāks, jo Atbalsta scrobblošanu (tiem, kas nezin ir tāda lieta kā last.fm, kas saglabā informāciju par dziesmām, kuras klausies. Personīgajai statistikai) Ir daudz ātrāks un ērtāks. Lietojot PC app var redzēt ko esi iepriekš meklējis no telefona un ko telefonā klausījies. Ja klausies vienā ierīcē vari switchot uz otru un vice versa. Apple Music Japāņu izpildītāju nosaukumus raksta ar romiešu burtiem, kas man bojā scrobblošanas prieku. Lielāko daļu savas mūzikas es lejupielādēju un klausos izmantojot PLEX, bet tā kā bija problēmas ar scrobbling dēļ jaunā updeita, tad es sāku lietot AIMP, bet tagad šī problēma ir atrisināta. Lietoju ari SoundCloud & BandCamp, bet šīs platformas izmantoju, lai mūziku lejupielādētu. Tieši tagad arī testēju Google Play Music, jo ir tāda forša fīča, ka savu lokālo mūzikas bibliotēku varu augšupielādēt mākonī un klausīties no jebkurienes bezmaksas. Tā kā man ir neierobežots internets un limitēta vieta telefonā, tad šis izklausās pēc perfekta risinājuma.
  3. Spotify - Main apps. SoundCloud - Ne tik pazīstamiem artistiem un dziesmām or kuras nav @spotify un arī btw tiek abonēts SoundCloud GO YouTube - Home pie TV pieslēdzos or caur X BOX. Izmantotu spotify visu laiku, tikai dēļ tā ka liekas parocīgāks, that is - ja būtu visas dziesmas un artisti kurus meklēju, bet no ser, sou switchoju. Taču dizaina ziņā esmu par SoundCloud.
  4. Atbildam uz šiem diviem jautājumiem un komentāros minam iemeslus kāpēc izvēlamies vienu platformu par labu otrai; kāpēc lietojam vairākas; vai varbūt minam kādu citu platformu un tās lietošanas galveno iemeslu.
  5. Apple Music - https://itunes.apple.com/profile/weuerr last.fm - https://www.last.fm/user/wueue
  6. last.fm m4zewalker soundcloud rabirinsu apple music (rakstat pm)
  7. Šīs tēmas mērķis ir ļaut biedriem dalīties ar saviem mūzikas sociālajiem kontiem, kas ļauj citiem biedriem jums piesekot. Šeit dalāmies tikai ar kontiem sekojošajās platformās: Spotify Apple Music BandCamp SoundCloud last.fm rateyourmusic Ja ziniet kādu citu līdzīgu platformu, tad droši ar to dalāmies. Minēju tās, kuras pats zinu.
  8.  

×
×
  • Create New...