Jump to content
Sign in to follow this  

About This Club

Jaunākie notikumi sportā, virtuālie totalizatori, diskusijas

  1. What's new in this club
  2. Tiek ziņots, ka ir radies pārpratums un nekādas oficiālas vienošanās par cīņu neesot bijis.
  3. Pāris medijos skaļākās gaidāmās cīņas 2018. gadā ar presē un pasaulē sporta ringā iecienītiem cīkstoņiem. Mairis Briedis vs Noel 'Gevor' Mikaelian 10. novembris, Čikāga (USA), World Boxing Super Series #2 Oleksandr Usyk vs Tony Bellew 10. novembris, Mančestera (UK), Crusierweight championship of the world Deontay Wilder vs Tyson Fury 1. decembris, Losandželosa (USA), Heavyweight championship of the world Floyd Mayweather vs Tenshin Nasukawa 31. decembris, Saitama (JP), MMA? Vai Briedis būs uzlabojis savu formu? savulaik pret Usiku bija, tiešām, labā formā, vēlāk jau paralēli finālam Maskavā šķietami bija zaudējis ķērienu, bet kā būs tagad, kad ir izlikts kā cīkstonis ar numuru 1? Toties Usikam, kā potenciālajam uzvarētājam pēdējā cīņa attiecīgajā kategorijā, jo plāno doties uz smagsvariem. Sasodīti izveicīgs zellis, bet vai smagsvari nākotnē būs veiksmes stāsts? Tālāk jau seko divi smagsvara kategorijas giganti bez zaudējumiem, noteikti būs interesanti, jo kādam būs statistikā 0 vietā jāliek 1 zaudējumu ailītē. Mayweather'am šķietami sakārojies pēc iespējas nopelnīt. Skaļāki izteicieni par cīņu pret Habibu tā arī noplaka, un pēkšņi parādās vienošanās par cīņu pret 20 gadīgu japāņu talantu.
  4. Ļoti grūti izdomāt 5 favorītus, ja tādi ir lielākā daļa no saraksta. Manas balsis (cenšos balsot katru dienu, reizēm arī aizmirstās) aiziet par Kārli Skrastiņu, Jāni Lūsi, Martinu Dukuru, Māri Štrombergu un Artūru Irbi. Visi https://lv100sportisti.com sportisti ir veidojuši Latvijas sporta dzīvi šo 100 gadu laikā un ir pelnījuši tikt godināti.
  5. Latvijas simtgades ietvaros norisinās balsojums par valsts simtgades sportistiem portālā - https://lv100sportisti.com . Iespējams izvēlēties 5 savus favorītus un balsot katru dienu, dalīties ar savu izvēli sociālajos tīklos, kā arī sekot līdzi jaunumiem. Uzskaitīti ir spilgtāko sasniegumu Latvijas sportiski laikā no 1918. līdz 2018. gadam, aptverot plašu sporta veidu klāstu, sākot no basketbola un hokeja līdz vieglatlētikai un motokrosam. Aicinājums, protams, balsot par sasniegumiem, ne tikai atpazīstamību, un viennozīmīgi katrs no viņiem ir pelnījis atzinību, iztiekot bez pompoziem balsojumiem pēc principa "par kuru vairāk nobalsos" u.tml, lai gan vienlaikus mēs joprojām atceramies un turpinām pieminēt mūsu sporta vēsturi līdz šai dienai.
  6.  

×
×
  • Create New...