Jump to content
Sign in to follow this  

About This Club

Diskutējam par jaunumiem kino sfērā, veidojam anotācijas par jau redzēto

  1. What's new in this club
  2. No saraksta esmu noskatījies tikai Svingerus un Nameja gredzenu. Svingeri filma šķietami ar īpatnēju - īpašai publikai izmeklētu humoru, kas izteiktu sajūsmu neradīja. Katrā ziņā likās brīžiem pārspīlēti, bet tajā pašā laikā pat prasti. Toties Nameja gredzens bija šķietami garlaicīga filma, cerēju sagaidīt ko aizraujošāku. Pirmā puse īpaši radīja miegu, bet uz noslēgumu jau parādījās arī kāda aktivitāte. Papildus ne no vecās paaudzes filmām ir skatītas: JĀŅU NAKTS Par latviešu filmu gluži nevar uzskatīt, jo ir ārzemju režisors un liela daļa aktieru, toties sižets norisinās Latvijā, piedaloties dažiem arī latviešu aktieriem. Filma ir komēdijas žanrā, un šķietami ir vairāki labi momenti, par kuriem pasmieties. PELNU SANATORIJA Mēģināju skatīties tikai tāpēc, ka sižets norisinās blakus vasarā bieži apmeklētai copes vietai - pamestā ēkā. Filma kopumā nebija diez ko skatāma - varētu teikt pat pārspīlēti slimīga. Gan jau arī izmeklētai auditorijai šāds saturs būs saistošs. MAĢISKAIS KIMONO Radās iespēja aizdoties uz kino ievērtēt šo jaunumu - latviešu un ārzemnieku kopdarbu, bet arī bija vilšanās. Ja vēl reklāmas rullītis ir šķietami puslīdz labs, tad filmas saturs ir sasodīti garlaicīgs. Filmas galvenā doma ir skaidra, bet tas nemaina to, ka reklāma ir krietni interesantāka par visu filmu kopumā. Šobrīd ir vēlme dažādu iemeslu dēļ uz priekšdienām noskatīties: Kriminālās ekselences fonds, Baltu ciltis, Tēvs Nakts
  3. Neteiktu, ka baigi labā un neteiktu, ka interesē latviešu filmas (no tevis nosauktajām esmu redzējis tikai svingerus un mammu, es tevi mīlu), bet šī man likās diezgan interesanta. Tiesa gan skatījos sen atpakaļ, bet iespaids palicis labs.
  4. Ziņu portālos publicēti dati par kinoteātra "Kino Citadele" apmeklētākajām latviešu filmām pēdējo 15 gadu periodā, kur vienās no pirmajām vietām ierindojas pēdējo gadu veikumu, lai gan šeit jājautā, vai tas nav saistīts ar to, ka tuvāk mūsdienām kino kopumā ir bijis pieejamāks ikvienam, vai papildus ir nostrādājis pietiekami skaļas reklāmas mārketinga iznākums, nemaz nerunājot par to, vai konkrētās filmas ir vai nav godam ieņēmušas pirmās pozīcijas. 1. KRIMINĀLĀS EKSELENCES FONDS 2. SVINGERI 3. NAMEJA GREDZENS 4. SAPŅU KOMANDA 1935 5. BILLE 6. VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU 7. IZLAIDUMA GADS 8. MAMMU, ES TEVI MĪLU 9. PARADĪZE 89 10. MELĀNIJAS HRONIKA Jūsu iespaidi par filmām no saraksta, kā arī par tām, kuram, jūsuprāt, no latviešu kino ir nenovērtētas?
  5. Vērts pieminēt, ka Sons of Anarchy ir arī sava veida turpinājums. Seriāls notiek pēc SoA Jax laika un ir par Mayans MC klubu. Mayans MC.
  6. Sons of Anarchy / Anarhijas dēli, (2008 - 2014) ŽANRS: Noziedzība, drāma, trilleris LOMĀS: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior, Ron Perlman IMDB vērtējums: 8.6/10 SERIĀLA ANOTĀCIJA: Sons of Anarchy motociklistu klubs nodarbojas kā ar legāliem biznesiem, tā arī ar nelegāliem. Motociklistu klubs ir izgājis cauri ieročiem, narkotikām, bandu kariem un vēl daudz ienaidniekiem, kuri cenšas atbrīvoties no SoA kluba. Esošais kluba prezidents Clay vēlās visas lietas kārtot asiņaini un tiecas pēc lielas naudas, turpretī Jax (kluba VP) cenšas klubu novirzīt pareizajās sliedēs, lai parūpētos, ka klubam vēl ir nākotne. SKATĪTĀJA KOMENTĀRS: Nesen noskatījos šo seriālu vēl vienu reizi. Joprojām uzskatu to par savu mīļāko seriālu. Man patīk atmosfēra, kas izveidoa seriālā. Iekšējie konflikti un dilemmas ar ko saskarās Jax. Seriālā arī iekļauta pareizā humora deva, kas pasniegta pareizajos brīžos. Patīkami, ka motociklistu klubs, kas nodarbojas ar nelegālām lietām attēlots labi - starp viņiem netrūkst arī dīvainu cilvēku un slimu cilvēku. Neviens tur nav nemirstīgs un neviens nav ideāls.
  7. BLINDSPOT / AKLĀ ZONA, 2015- ŽANRS: Spriedze - Noziedzība - Drāma LOMĀS: Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson IMDB vērtējums: 7,5/10 SERIĀLA ANOTĀCIJA: Visa aizsākums ir nezināmas izcelsmes somas atrašana Ņujorkas Taimskvērā, kur tās saturā atrodas tetovēta sieviete bez atmiņas un ar īpatnēju uzvedību. Laika gaitā tiek atklāts, ka viņas tetovējumi ir atbildes uz nākotnē neparedzētiem noziedzības notikumiem, lai gan kā izrādās arī pati pārstāv teroristu organizāciju. Laika gaitā viņa papildina FBI kolektīvu. FBI kolektīvu pārstāv kupls kolēģu skaits, kas attēlo galvenās lomas, katram esot ar savām rakstura īpatnībām un problēmām. Seriālā notiek cīņa, lai aizsargātu nevainīgos un sodītu vainīgos, bet nereti nav jādodās pakaļ teroristam, ja tas pats var atnākt pakaļ uz biroju. Katra sezona ir kā jauns sākums pret maz zināmo ļaunumu, kas mīt apslēptās noziedzīgajās organizācijās. Ik pa laikam uzvirmo savstarpējo attiecību kadri no romantiskiem mirkļiem līdz konfliktiem. Ieņemtie amati nav mūžīgi, norit dažādu pārstāvēto slepeno aizsardzības organizāciju pārstāvju maiņa, kas ietekmē gaisotni ne tikai FBI kolektīvā, bet arī cīņā pret terorismu kopumā. Nereti aizsargātājs ne vienmēr būs patiess pret savējiem. Rodas situācijas, kuras ir kā miglā tītas "aklajā zonā".. VIDEO IESKATS: SKATĪTĀJA KOMENTĀRS: Seriālu skatos jau 4. sezonu. Patīk sižetu radošums, piedāvājot gan nopietnas, gan ar humoru piesātinātas sērijas. Seriālā galvenās lomas atveido kuplāks skaits aktieru, tāpēc ir interesanti pavērot ne tikai dažus, bet katru individuāli. Papildus piesaista nelielā mistērijas pieskaņa ar nezināmo tetovējumu atrisināšanu, daudzveidīgie kolektīva kolēģu raksturi un mainīgie seriāla iznākuma virzieni. Interesanti, ka pastāv vairāk kā viena aizsargājošā iestāde, bet papildus visādas slepenās savienības, kas vienlaikus cīnās pret terorismu, gan mēdz likvidēt savējos.
  8. Tēma apkopos ieteikumus no lietotājiem par jaunākajām filmām, kuras jau ir noskatītas ekrānos vai noteikti būtu jānoskatās. Tēmas saturā noteikti ievēro tikai dažus pamatpunktus kā prasību: - filmas nosaukums, žanrs - filmas saturs pāris vārdos - filmas treileris ieskatam - komentārs par to, kāpēc tieši šī filma
  9.  

×
×
  • Create New...